Sayfa 501/930 İlkİlk ... 401451491499500501502503511551601 ... SonSon
Arama sonucu : 7440 madde; 4,001 - 4,008 arası.

Konu: ISYAT İş Yatırım Ortaklığı

Alıntı Originally Posted by Serkan74 Yazıyı Oku
    hissenin dönemsel trendi benzerlik gösteriyor. Eylülde almak bu sene için tuttu ama her sene geçerli olmaz. benim uyguladığım yöntem kademeli alış ve kademeli satış. Haziran ayından itibaren alım yapmak istediğim hisse miktarının her 10 günde %10 olacak şekilde 10 seferde 3 ayda aldım. ilk alım yeri .81kr son alım yerim .74 oldu. ortalamam .78 olarak gerçekleşti. bu ortalama fiyat benim hedeflediğim fiyattı. Evet bekleyip hepsini eylülde alsaydım .73 den alabilirdim ama unutmayın bir günde yükselip .79-.80 bandına geldi. bu sefer kaçırma durumu oluşabilirdi. şubat ayına geldiğimizde .95- 1.00 aralığında satmayı planlıyordum ancak faizlerin aşırı yükselmesi sebebiyle planda değişiklik yapıp bir miktar .78- .79 fiyatlarından satış yaptım ve ilk planladığım miktarın altında mal tutmaya karar verdim.
    şimdi hedeflediğim fiyata gelmesini bekliyorum. Gidişat iyi ama temkinli olmak lazım. Bu papaz olayı ekimde tekrar hortlayacak bakalım ne sonuç çıkacak.
    Hedefiniz nedir? Temettüyü beklemeyeceksiniz sanırım.

Yazdıklarım kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir. Hem acemi hem amatörce yazılmış yazılarıma yatırım maksadıyla itibar etmeyiniz.
    Paylaşımlarım asla yatırım tavsiyesi değildir. Kendi aklınıza ve tecrübelerinize göre yatırımlarınıza yön veriniz.

2. 2017 3. çeyrek karı 20 milyon civarındaydı. Şimdilik 3. çeyrek karı 19.25 oldu; Şurda 3 iş günü kaldı. İnşallah geçen seneki rakamın aynısı tutturabiliriz.
    Yasal Uyarı
    Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir.

3.  Alıntı Originally Posted by esramarka Yazıyı Oku
    Hedefiniz nedir? Temettüyü beklemeyeceksiniz sanırım.

Yazdıklarım kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir. Hem acemi hem amatörce yazılmış yazılarıma yatırım maksadıyla itibar etmeyiniz.
    her ay için farklı hedeflerim var ekim ayı için .85 sonrası için her ay 2 kr daha yükseği. hedefi gördüğüm yerde satarım yoksa beklerim temettüyü alırım. bugünkü düşüncem bu, farklı bir gelişme olursa fikrimi değiştiririm.

4. ******lar portföyü düzgün yönetse rahat % 30-40 temettü alırız...
    psikolojinizin kaldıramayacağı pozisyonlar açmayın...en güzel pozisyon gece yatakta rahatça uyuduğununuz pozisyondur...

5. selam arkadaşlar bir aylık izinden döndüm ve neler değişmiş öyle ne dedim 3 üncü çeyrek toparlanma 4 çeyrek tavana hareket

6. Bu kağıdı işyatırım baskılamasa bu kağıt şu an 2 li 3 lü seviyelerdeydi

7. dünkü veri : 227,840,994.19 // 1.418692

güncel veri : 229,096,606.01 // 1.426511

burda önemli olan bir nokta var geçen sene güncel veri bu seviyelerdeyken işyat senet fiyatı kaçtı hatırlayan varmı ? eger senet fiyatı daha yukarılarda ise daha yolumuz var demektir ancak güncel veri buralarda sabit kalmalı ve yukarı doğru ivme kazanmalı ki geçen senenin ulaştığı noktalara taşıya bilsin kendini.

8. net varlık 1.42 olduğunda haziran sonu temmuz başı .81-.82 arası fiyatlanıyordu. endeks 100.000 üzeriydi.

Sayfa 501/930 İlkİlk ... 401451491499500501502503511551601 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •