Sayfa 505/930 İlkİlk ... 5405455495503504505506507515555605 ... SonSon
Arama sonucu : 7440 madde; 4,033 - 4,040 arası.

Konu: ISYAT İş Yatırım Ortaklığı

1.  Alıntı Originally Posted by iberata Yazıyı Oku
    faizlerin 28 olduğu bu dönemde temettuden başka hiçbir niteliği olmayan bu kagıdın niçin bu fiyatlarda olduğunu samimiyetle anlamıyorum...üstelik yıldan yıla fiyat gerilediği ortadayken...mesela 2004 de yazlıga giderken hatırlıyorum fiyat 1.40 gibiydi...
    2004 yılında semayenizin %50sini buraya bağladığınızı düşünün. düzenli nakit akışı bir portföyü büyütmenin en olmazsa olmazıdır aslında. buraya ayırdığınız sermayenizin büyümesini beklemekten ziyade, temettüleri portföyünüzdeki çeşitliliği arttırma ve besleme bağlamında ne ölçüde başarılı kullanabildiğiniz önemli aslında. sonrası disiplin ve sabır. ama bunlar küçük yatırımcı hayalperestliği olarak algılanır genelde. tam anlamıyla uygalamak ise gerçekten zordur.

G3421 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    "Kaybetmekten kaçınmak yerine kazanmayı amaçlayan her stratejinin sonucu kesinlikle yenilgidir." Von Neumann

2. yabancı oranı kâğıtta artmış bir hafta öncesi 3,14 lerdeydi şimdi 4,40 ufak ufak girmeye başladılar .güncel takasları gören varsa bildirsin lütfen ,kimler almış tutuyor yada satmış.

3. Yay gerilmeye başladımı ne? Yeni bir atak yapma zamanı yaklaşıyor. Son portföy değerimiz ne? Paylaşan olursa sevinirim.

SM-G610F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4.  Alıntı Originally Posted by Kral 35 Yazıyı Oku
    Yay gerilmeye başladımı ne? Yeni bir atak yapma zamanı yaklaşıyor. Son portföy değerimiz ne? Paylaşan olursa sevinirim.

SM-G610F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    bugünkü satış çok anlamsız. kaç gündür hacim oldukça düşmüştü. 0,79 satışa gelse canlanır diye düşünürken 0,78 şaşırttı acıkçası. bugün tüm iş bankası iştirakleri satış yedi gerçi. bunu da not edelim.

"Kaybetmekten kaçınmak yerine kazanmayı amaçlayan her stratejinin sonucu kesinlikle yenilgidir." Von Neumann

5. o degilde su odenen onbinde 7 hısse alım satım komisyonu hıc adıl ve etık olmamıs.

https://www.kap.org.tr/tr/Bildirim/713361

6.  Alıntı Originally Posted by ozanz Yazıyı Oku
    o degilde su odenen onbinde 7 hısse alım satım komisyonu hıc adıl ve etık olmamıs.

https://www.kap.org.tr/tr/Bildirim/713361
    Yükselmiş hakkaten, Ben bile ky halimle onbinde 8 ödüyorum

7. güncel portföy değeri..1.44 üstüne atsa çok iyi olacak.. tabi buralarda tutunabilmesi de güzel..

Sayfa 505/930 İlkİlk ... 5405455495503504505506507515555605 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •