Sayfa 553/930 İlkİlk ... 53453503543551552553554555563603653 ... SonSon
Arama sonucu : 7440 madde; 4,417 - 4,424 arası.

Konu: ISYAT İş Yatırım Ortaklığı

1.  Alıntı Originally Posted by atmega48pa Yazıyı Oku
    Mevduat vade sonunda alınacak tutara garanti sunar,

Peki isyatta böyle bir garanti var mı, yok, o zaman isyat mevduatın karşılığı olamaz, risk alabilene mevduattan daha iyi getirebilir
    Evet haklısınız. ..

SM-G920F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2.  Alıntı Originally Posted by cahilordinaryus Yazıyı Oku
    Çok teşekkür ederim . Ben bu hisseye vadeli mevduat gibi bakıyorum ama yanılıyor muyum ?

Vadeli mevduat gibi bakmayın. Zira sanılandan çok daha fazla risk içermekte.
    Almadan önce satış icin fiyat ve sure hedefi koyun. Eger hedeflediğiniz getiri mevduattan 3-5 puan yüksekse iyidir. Çok fazla birsey de beklemeyin.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

3.  Alıntı Originally Posted by Serkan74 Yazıyı Oku
    Vadeli mevduat gibi bakmayın. Zira sanılandan çok daha fazla risk içermekte.
    Almadan önce satış icin fiyat ve sure hedefi koyun. Eger hedeflediğiniz getiri mevduattan 3-5 puan yüksekse iyidir. Çok fazla birsey de beklemeyin.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Cevabınız için çok teşekkür ederim. Ben öyle küçük küçük alıyorum uzum vadeli satmıyorum da duruyor

4. Önümüzdeki günlerde devlet tahvili ve yan etkisi olarak özel sektör tahvilleri faiz oranlarında yükseliş bekliyorum.

Yaklaşan seçim ile mevcut ,olumlu olarak değerlendirilen, ekonomik koşulların değişmesini aklımızın bir köşesinde tutup, hisseye olası etkilerini takip etmekte fayda var.

Portföyde vade sonu değerini değil günsonundaki değerini gösterecekler sonuçta. ( tabi buna da vadelere göre dikkat edilmeli)

Syg

5. Benim beklentim; yılbaşına kadar 0,93 kuruşlara gelecek. Sonra vereceği temmetüyü açıklayınca da 1 ay içinde 1,02 TL seviyesine kadar gelecek. Yaklaşık 0,20 kuruş kar verecek. Sonra tekrar 0,82 ye düşecek.
    Yasal Uyarı
    Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir.

Alıntı Originally Posted by gskodal Yazıyı Oku
    Benim beklentim; yılbaşına kadar 0,93 kuruşlara gelecek. Sonra vereceği temmetüyü açıklayınca da 1 ay içinde 1,02 TL seviyesine kadar gelecek. Yaklaşık 0,20 kuruş kar verecek. Sonra tekrar 0,82 ye düşecek.
    Eh siz kağıdı çözmüşsünüz.Klasik işyat hareketleri işte, temettüye kadar olacak olan budur .Sonra aylarca yatay bekler, gelecek yıl eylül ekim kasım gene hareketlenir falan )))))))))))

7. eurobondlar satılıp TL ye dönülmüş galiba. Eğer TL ye döndülerse bu iyi mi kötü mü belirsiz......

8.  Alıntı Originally Posted by aktauboy Yazıyı Oku
    eurobondlar satılıp TL ye dönülmüş galiba. Eğer TL ye döndülerse bu iyi mi kötü mü belirsiz......
    Ben bu duruma pek olumlu bakmam ancak oradaki verilere de çok güvenmiyorum. Daha öncede benzer durumlar gördük. Veriler yanlış girilmişti ve ya bir kaç saat sonra yada ertesi gün düzeltilmişti.

Sayfa 553/930 İlkİlk ... 53453503543551552553554555563603653 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •