Sayfa 630/930 İlkİlk ... 130530580620628629630631632640680730 ... SonSon
Arama sonucu : 7440 madde; 5,033 - 5,040 arası.

Konu: ISYAT İş Yatırım Ortaklığı

1. Bence fazla ümitlenmeyin arkadaşlar; geçen yaz ne olduğunu gördük. Seçim sonrası dolarda yükseliş başlarsa yine aldıklarını verir. Hadi vermedi diyelim, bu hızda devam edeceğini sanmıyorum. İnşallah yanılırım, bakalım ne olacak. Ama bu günlerde tavan falan olmaz. Temettü sonrası belki hareketlenme olur. O harekette büyük olasılıkla negatif yönde olacaktır. Temettü sonrası 0,75 lere bile düşebiliriz.
    Yasal Uyarı
    Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir.

2. Bölünmüş fiyat Salı günü başlıyor değil mi?

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Istanbul
    Gönderi
    3,051
     Alıntı Originally Posted by Serkan74 Yazıyı Oku
    Bölünmüş fiyat Salı günü başlıyor değil mi?

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Pazartesi, 25 mart.
    https://a1capital.com.tr/nakit-temettu-tablosu/
    “Sermaye piyasası, sabırsız kişiden sabırlı kişiye para aktaran bir araçtır". Warren Buffett
    "Don't be dazzled by the stock market.. It's a giant distraction" John Bogle

4. paraları hazırlayın beyler, açılışa göre 5-6 kademe düşsün aynı anda alım yapalım

5.  Alıntı Originally Posted by kalvin Yazıyı Oku
    paraları hazırlayın beyler, açılışa göre 5-6 kademe düşsün aynı anda alım yapalım
    gözümüzü istyat bürüdü, o yüzden para kalmadı anca temettü parasıyla alırız

6.  Alıntı Originally Posted by atmega48pa Yazıyı Oku
    gözümüzü istyat bürüdü, o yüzden para kalmadı anca temettü parasıyla alırız
    aynen makul seviyeden temettüyle işyat almak ilersi için avantaj sağlıyacaktır.

7. Ben hala 9 milyonluk artıştayım. Yanlış olduğunu düşünüyorum ama eğer değilse bu fiyat burada durmaz.

8.  Alıntı Originally Posted by snowdrop Yazıyı Oku
    Ben hala 9 milyonluk artıştayım. Yanlış olduğunu düşünüyorum ama eğer değilse bu fiyat burada durmaz.
    20sine ait portföy değerini göstermiyor sistem, bence sorun var.
    bir günde 9milyonluk artış bana mantıklı gelmiyor, piyasa da ciddiye almadı.
    Şimdi satan temettüden sonra 81 kuruşa satmış gibi oluyor, o açıdan alım yapıyorum.

Sayfa 630/930 İlkİlk ... 130530580620628629630631632640680730 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •