Sayfa 633/930 İlkİlk ... 133533583623631632633634635643683733 ... SonSon
Arama sonucu : 7440 madde; 5,057 - 5,064 arası.

Konu: ISYAT İş Yatırım Ortaklığı

1.  Alıntı Originally Posted by kalvin Yazıyı Oku
    hoppa )) hedefi geçtik 266,172,803.23 // 1.657372 --- birgünde 9 milyon kar var eger spknın sitresi gene hatalı değilse şuanda 22-23 milyon kar olustu 3 aylık periyotta
    NET VARLIK DEĞERİ

257.415.656,18

Selam, kaptaki son haftalık raporda net varlık değeri bu şekilde belirtilmiş. Siz nereden bakarak 266.000 lı rakamları telaffuz edebiliyorsunuz?

2.  Alıntı Originally Posted by Bankocu Yazıyı Oku
    Syn calvin nerden bakıyonuz portföy değerine
    portföye bakılan lınk // http://www.spk.gov.tr/SiteApps/Portf...akliklari/MKYO

3.  Alıntı Originally Posted by skyclad Yazıyı Oku
    NET VARLIK DEĞERİ

257.415.656,18

Selam, kaptaki son haftalık raporda net varlık değeri bu şekilde belirtilmiş. Siz nereden bakarak 266.000 lı rakamları telaffuz edebiliyorsunuz?
    son gelen rapor 18 inde geldi kaptada o var, yükseliş ise 19 unda ve 20 sinde meydana geldi 21 i ise hafif düştü

4.  Alıntı Originally Posted by kalvin Yazıyı Oku
    son gelen rapor 18 inde geldi kaptada o var, yükseliş ise 19 unda ve 20 sinde meydana geldi 21 i ise hafif düştü
    İlgilinize çok teşekkür ederim. Benim adıma çok faydalı bi link paylaştınız.

5.  Alıntı Originally Posted by skyclad Yazıyı Oku
    İlgilinize çok teşekkür ederim. Benim adıma çok faydalı bi link paylaştınız.
    rica ederim.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Istanbul
    Gönderi
    3,051
    Bugün genel kuruldaydım
    Herşey onaylandı. Yeni bağımsız üyeler atandı.
    İş yatırım'dan Serhat Gürleyen ile tanışma fırsatım oldu.
    Ben dahil toplam 3 yatırımcı katıldı. Diğer katılanlar İş Menkul, İş Portföy ve İş yatırımdan gelenler oldu.
    +
    En sonda yatırımcılar söz aldı. Ben uzun vadeli/aylık temettülü Yabancı hisse senedi işlemi yapılmasını önerdim. Böyle bir çalışmayı düşündüklerini belirttiler.
    Ayrıca diğer yatırımcılarda getirinin daha fazla olması ve belirli aralıklarla bedelsiz sermaye artırımı yapılması yönünde görüş belirtti.
    Yatırımcıların önerileri imza karşılığında tutanaklara işlendi .

“Sermaye piyasası, sabırsız kişiden sabırlı kişiye para aktaran bir araçtır". Warren Buffett
    "Don't be dazzled by the stock market.. It's a giant distraction" John Bogle

Alıntı Originally Posted by Trade Shark Yazıyı Oku
    Bugün genel kuruldaydım
    Herşey onaylandı. Yeni bağımsız üyeler atandı.
    İş yatırım'dan Serhat Gürleyen ile tanışma fırsatım oldu.
    Ben dahil toplam 3 yatırımcı katıldı. Diğer katılanlar İş Menkul, İş Portföy ve İş yatırımdan gelenler oldu.
    +
    En sonda yatırımcılar söz aldı. Ben uzun vadeli/aylık temettülü Yabancı hisse senedi işlemi yapılmasını önerdim. Böyle bir çalışmayı düşündüklerini belirttiler.
    Ayrıca diğer yatırımcılarda getirinin daha fazla olması ve belirli aralıklarla bedelsiz sermaye artırımı yapılması yönünde görüş belirtti.
    Yatırımcıların önerileri imza karşılığında tutanaklara işlendi .
    Herşey onaylandı derken.. teklifte ne varsa kabul edildi şeklinde anlıyorum.
    Bizi ilgilendiren kısım TEMETTÜ
    Yeni bağımsız üyeler vs bizim için formalite.
    2 saat sürdüğüne göre başka neler konuşuldu? Temettü rakamı mütalaa edildi mi?
    Yani daha az versek ya da çok verilse gibi.
    Bizi ilgilendirebilecek bir detay var mı?
    Teşekkürler bilgilendirme için

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Istanbul
    Gönderi
    3,051
     Alıntı Originally Posted by mrasen Yazıyı Oku
    Herşey onaylandı derken.. teklifte ne varsa kabul edildi şeklinde anlıyorum.
    Bizi ilgilendiren kısım TEMETTÜ
    Yeni bağımsız üyeler vs bizim için formalite.
    2 saat sürdüğüne göre başka neler konuşuldu? Temettü rakamı mütalaa edildi mi?
    Yani daha az versek ya da çok verilse gibi.
    Bizi ilgilendirebilecek bir detay var mı?
    Teşekkürler bilgilendirme için
    E-genel kurul bağlantısı biraz uzattı.
    Temettü doğrudan onaylandı.
    Toplantı bittikten sonra Yönetim kurulu üyeleri ile de konuşma fırsatı oldu.Yeni atanan bağımsız üyelere de beklentilerimizi ilettik.
    İş bankası grubunun genel risk alma stratejinin dışına çıkamadıklarını belirttiler.
    tabiki yatırımcıların görüşlerini değerlendirecekler. En azından mesaj alındı dediler. bakalım nasıl yansıyacak.
    “Sermaye piyasası, sabırsız kişiden sabırlı kişiye para aktaran bir araçtır". Warren Buffett
    "Don't be dazzled by the stock market.. It's a giant distraction" John Bogle

Sayfa 633/930 İlkİlk ... 133533583623631632633634635643683733 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •