Sayfa 649/930 İlkİlk ... 149549599639647648649650651659699749 ... SonSon
Arama sonucu : 7440 madde; 5,185 - 5,192 arası.

Konu: ISYAT İş Yatırım Ortaklığı

1.  Alıntı Originally Posted by Serkan74 Yazıyı Oku
    durum tahminimden de kötü 229.600 geldi veri.
    bu kötü oldu - swap bizide çarptı.

2. serkan naptın alabildin mi temettüyü ? son durum ?

3.  Alıntı Originally Posted by kalvin Yazıyı Oku
    serkan naptın alabildin mi temettüyü ? son durum ?
    sabahtan yatırdılar

4.  Alıntı Originally Posted by Serkan74 Yazıyı Oku
    sabahtan yatırdılar
    hadi hayırlı olsun,çok sükür.

Duhul
    Sep 2017
    İkamet
    tekirdağ/malkara
    Gönderi
    24
    selamlar.ziraat borsa hesabımda temettü yattı fakat.hisse maliyetinde herhangi bir düşüş olmadı.bu normal midir. Diğer hesabımın olduğu akyatırım temettü ile birlikte otomatik maliyeti düşürüyor.kolay gelsin

6.  Alıntı Originally Posted by maviefe Yazıyı Oku
    selamlar.ziraat borsa hesabımda temettü yattı fakat.hisse maliyetinde herhangi bir düşüş olmadı.bu normal midir. Diğer hesabımın olduğu akyatırım temettü ile birlikte otomatik maliyeti düşürüyor.kolay gelsin
    ilk aldıgın kademeden aşağı mutlaka düşüş olmalı, sistemini yenile , bilgisayarı aç kapat bazen sistem takılı kalıyor ve eskiyi gösterebiliyor, 1 in üstünde malıyetlenenlerin sanal ortalaması 83 lerde olması gerekir,temettüylede alım yaparsan suanda 80 lere felan çekebilirsin ( sanal ortalamayı ) . / gerçek ortalaman ise temettüyle alım yapmadan önce 83 gösteriyorsa ortalama , temettüyle alım yaptıktan sonra kaç kurus aşağı çektiğine dikkat et , ilk aldıgın noktadan okadar aşağı çekmiş olacaksın gerçek ortalamayı , bu şekilde bulabilirsin , ben bu şeil yapıyorum.nostromo arkadasın dediği en güzeli aslında .

7.  Alıntı Originally Posted by maviefe Yazıyı Oku
    hesabınızı kendiniz yapın.

bazı bankalar gelen temettü miktarını ayrı kalemde tutuyor. bu durumda ekranda görünen maliyetiniz değişmez. aslında bu yöntem en güzeli.

temettüyü ayrı kalemde değerlendirdiğiniz halde yaşanan maliyet düşüşü ise sanal olur. çünkü yatırdığınız ana para da sanal olarak düşmüş olacak. böyle bir durumda hesaplama yaparken bunu dikkate alın.

ben temettü ve komisyonları ayrı kalemde değerlendirmeyi tercih ediyorum.

G3421 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    "Kaybetmekten kaçınmak yerine kazanmayı amaçlayan her stratejinin sonucu kesinlikle yenilgidir." Von Neumann

Duhul
    Sep 2017
    İkamet
    tekirdağ/malkara
    Gönderi
    24
    Teşekkürler. Dün yattı temettü. Maliyet bugünde aynı. Takip edelim bakalım. Kolay gelsin herkese.

Sayfa 649/930 İlkİlk ... 149549599639647648649650651659699749 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •