Sayfa 657/930 İlkİlk ... 157557607647655656657658659667707757 ... SonSon
Arama sonucu : 7440 madde; 5,249 - 5,256 arası.

Konu: ISYAT İş Yatırım Ortaklığı

Alıntı Originally Posted by Serkan74 Yazıyı Oku
    Emir verdiğiniz saat önemli değil. Açılıştan önce vermeniz yeterli. Ama öncelikli ve hızlı emir vermek için paralı abonelik gerekiyor. Yanı parayı veren öne geçiyor. Bu is böyle.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    haklısın
    dün akşam 7'de emir girdim
    78 kuruştan işlem de geçmiş
    ama 1 adet bile ALIŞ olamamış

2.  Alıntı Originally Posted by snowdrop Yazıyı Oku
    Ben yayınlanan rakamlarda bir yanlışlık olduğunu düşünüyorum. Eurobond'lar ciddi satış yiyor, CDS yükseliyor, portföyün büyük bir kısmını oluşturan Eurobondların durumu böyleyken son üç gündür portföy neredeyse yerinde sayıyor, HATTA YÜKSELİYOR. İlginç geldi. Belki yanılıyorumdur ama şu 10 milyon ilaveden beri pek aklım almıyor yayımlanan rakamları...
    100milyon TL para nakit günlük faizde duruyor.günlük 70.000 TL gibi bir getiri buradan geliyor. aylık 2 milyon, yıllık 24 milyon eder. Eurobondlar değer kaybederken bu rakam destek oluyor. Eurobondlar tekrar değer kazanırken katlamalı yükseliyor tabi.

3. Merhaba. Aranıza yeni katıldım. Saygılar
    Son düzenleme : polatt; 12-04-2019 saat: 17:39.

4. mesajı da gonderemedik galiba sitenin bu yeni haline alişamadik

5. merhabalar sizede sormak isterim. işlem geçmiş ama 1 adet aliş olmamiş kismini anlayamadim.. bu emir sirasi hizli emir isi ne demek anlatabilir misiniz tesekkür ederim.

6.  Alıntı Originally Posted by Serkan74 Yazıyı Oku
    Emir verdiğiniz saat önemli değil. Açılıştan önce vermeniz yeterli. Ama öncelikli ve hızlı emir vermek için paralı abonelik gerekiyor. Yanı parayı veren öne geçiyor. Bu is böyle.

merhabalar hizli ve oncelikli emir nedir tam olarak anlayamadim.. mesela geceden verilen emrin bi anlami yokmu ozaman fiyat istenilen rakami gorur gormez mi verilmeli yani.araniza yeni katildim. düzenli alim yapmak gibi bi hedefim var uygulayabilirmiiz nasip artik bi baslayalimda.. tesekkur ederim

8.  Alıntı Originally Posted by mrasen Yazıyı Oku
    Bugün zamanım müsait olduğundan neredeyse tüm gönderiler bana ait gibi oldu..

Ben bu geceyarısını 1 dk geçe yarınki seans için deneme amaçlı olarak
    10,000 lot ALIŞ 0,78
    10,000 lot SATIŞ 0,79'dan emir gireceğim

Eğer listenin başında olmak bu şekilde mümkün olabiliyorsa..
    bunu hergece tekrar edeceğim

Ama tahminim (tahtanın sahibi de) bu işlemi her gece yapıyor.
    Günde 100 bin lot işlem yapıyor.
    1000 TL nin biraz altında para kazanıyor
     Alıntı Originally Posted by Nurtyy Yazıyı Oku
    Gece yarısını 1 dk geçe yapmana gerek yok hocam. Bu akşam 19.30 gibi yaparsan yarın valörlü emir gönderir. Gece yarısı emir gönderenlerin önüne geçmiş olursun

ANE-LX1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Alıntı Originally Posted by Serkan74 Yazıyı Oku

Merhabalar, emir önceliği konusunda yanlışlarınız var, doğrusunu yazayım.
    Borsaya iletilen emirler fiyat önceliğine göre gerçekleşir.
    Aynı fiyatlı emirlerde ise emirler zaman önceliğine göre gerçekleşir (buradaki zaman sizin aracı kurumunuza emri yazdırdığınız zaman değil, aracı kurumun borsaya emri ilettiği zamandır, seans öncesi girilen emirlerin hepsi aynı zamana sahip olur, bir gün önce girmenin avantajı yok).
    Borsa istanbulun resmi sitesinde yazan kurallar böyle.
    Peki aynı zamana sahip emirlerde yani hepsi seans öncesi girilmiş emirlerde işlem önceliği nasıl oluyor? Ben bunu borsa istanbula yazıyla sordum ancak cevap alamadım, yurtdışı borsalarda bu durumda büyük emir öncelikli oluyor, bizde de aynı kural olabilir, örneğin istediğim fiyatta işlem olmasına rağmen benim emirlerim küçük olduğundan gerçekleşmiyor.
    Bu hissede de seasn açılmadan büyük emir giren ağalar küçük yatırımcının emirlerinin gerçekleşmesini önlüyor olabilir.

Sn. serkan74, yazdığınız paralı öncelik husunu açar mısınız? Bu sizin tahmininiz mi bu uygulamadan emin misiniz? Aracı kurum üzerinden emir iletiliyor, biz nasıl ayrıca para ödeyeceğiz, kurumların mı öncelikleri oluyor, öyleyse aracı kurumumu önceliği yüksek birine değiştirmek isterim, bununla ilgili link varsa yollarsanız sevinirim .

Sayfa 657/930 İlkİlk ... 157557607647655656657658659667707757 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •