Sayfa 696/930 İlkİlk ... 196596646686694695696697698706746796 ... SonSon
Arama sonucu : 7440 madde; 5,561 - 5,568 arası.

Konu: ISYAT İş Yatırım Ortaklığı

1. 1.01 an itibariyla...

2. Konuşaduralım, isyat bey 1,01 oldu

3.  Alıntı Originally Posted by NPN Yazıyı Oku
    1.01 an itibariyla...
    Tek kalemde 400.000 lot alım yapıldı. Küçük yatırımcı işi değil. Kesinlikle spekülatif bir hareket oluyor.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

4. İşyatta şimdiye kadar böyle bir hareket oldu mu ki ? Eğer dediğiniz gibi bir garip hareket varsa amacı ne ola ki ?

5. Şirketin kasasındaki nakit arttıkça değeri de haliyle artıyor. Neden spekülatif olsun ki? Belli dönemlerde yükselişin hızlanacağını beklemek herkesin alıştığı bir durum ama portföy büyüklüğünün artışı da bir gerçek.

6.  Alıntı Originally Posted by Serkan74 Yazıyı Oku
    Tek kalemde 400.000 lot alım yapıldı. Küçük yatırımcı işi değil. Kesinlikle spekülatif bir hareket oluyor.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    işte ben bu duruma oyun kurucuların oyuna müdahalesi diyorum.

geçen sene NAD 1,40 üstü rakamlarda istikrar kazanıncaki 0,81-0,89 hareketini hatırlayın. daha öncesinde ise 0,73-0,79 arası harekette 0,79 kademesinden çıkanlar kağıdı birden 0,80 bandında buldu. ha kağıt geri geldi ama sonrasında basamak basamak çıktığı kademeler sonrası 0,90 bandına yerleşti. bu psikolojik bir etki de yaratıyor işte. 0,79 pahalı derken Kasım sonrası 0,90 altı fırsat algısı yarattı.

ha, yine de fiyat hareketleri hakkında yorum yapmayı doğru bulmuyorum. bu kağıdın tek hikayesi portföy büyüklüğü ve temettü verimliliğindeki süreklilik.

G3421 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    "Kaybetmekten kaçınmak yerine kazanmayı amaçlayan her stratejinin sonucu kesinlikle yenilgidir." Von Neumann

7. #ISYAT dünyasına giris yaptık bugün itibariyle. Kendi çapımda aylık belli tutarlar alarak temettüsüyle birlikte uzun vade düşünüyorum. Siz tecrübeli ISYAT cılar sizler neler düsünüyorsunuz. Evlatlık mıdır Isyat? Açıkcası forumda olumsuz yorum hic gormedim desem yeridir. Temettü durumu isyatta genel olarak nasıl oluyor. Temettü sampiyonu nasıl oldu ? Uzun vadeli Isyat yatirimcilarinin görüşlerini merak ediyorum. Teşekkür ederim.

Alıntı Originally Posted by mrasen Yazıyı Oku
    ben bu önümüzdeki 2 hafta içinde BORSA'da gidilecek yer olduğuna inanıyorum.
    Çok mu emin değilim ama yine de 30 endeksin 120 binin üzerine çıkacağını.
    Ama bunun ISYAT'a yansıması aşama aşama mı olur yoksa bir anda mı bilmiyorum.
    bu tür bir yükseliş öngörüm vardı ama yine de gerçekleşince şaşırmadım değil.

geleceği öngöremiyorum şu an

Sayfa 696/930 İlkİlk ... 196596646686694695696697698706746796 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •