Sayfa 700/930 İlkİlk ... 200600650690698699700701702710750800 ... SonSon
Arama sonucu : 7440 madde; 5,593 - 5,600 arası.

Konu: ISYAT İş Yatırım Ortaklığı

1. Serkan kardeşim başka hangi hisselerde fırsat bekliyorsun yazar mısın fikir sahibi olalım

2.  Alıntı Originally Posted by BuyukPatron Yazıyı Oku
    Serkan kardeşim başka hangi hisselerde fırsat bekliyorsun yazar mısın fikir sahibi olalım
    Şu an %20 gold %80 tl olarak bekliyorum. Temmuz böyle geçer sonrasında fed tutumuna göre pozisyonumu belirleyeceğim.
    Aslında bir miktar daha altın alınır tabi ama garantili tarafta durayım dedim.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

3. Çok sağlamcısın müdür yaşını merak ettim. Bir sakıncası yoksa öğrenebilir miyim

Alıntı Originally Posted by Serkan74 Yazıyı Oku
    Şu an %20 gold %80 tl olarak bekliyorum. Temmuz böyle geçer sonrasında fed tutumuna göre pozisyonumu belirleyeceğim.
    Aslında bir miktar daha altın alınır tabi ama garantili tarafta durayım dedim.

Biz yılların ISYAT'çısı olduk artık hocam bir şekilde döneriz ama şu anda suların durulması lazım. Yeni girecek olanlara söyleyeyim ISYAT ve düzenli takip ettiğim hisseler beni hiç üzmedi şükürler olsun iyi de kazandım ama şimdilik beklemekte fayda var bence. Portföyde neden döviz tutmuyorsunuz merak ettim.

Yazdıklarım kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir. Hem acemi hem amatörce yazılmış yazılarıma yatırım maksadıyla itibar etmeyiniz. www.esramarka.com
    Paylaşımlarım asla yatırım tavsiyesi değildir. Kendi aklınıza ve tecrübelerinize göre yatırımlarınıza yön veriniz.

5. Merhabalar bende ISYAT'a temettü emekliligi maksadıyla uzun vadede yatırıma başladım .Bilen üstadlara Sorum şu.hemen hemen Her sene temettü veriyor. 2020 ve 2021 icin İş yatırımın sitesinde temettü tarihi gozukmyor. Temettu tarihi ne zaman belli oluyor 2020 ve diger yillar için ?

SM-A700F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6.  Alıntı Originally Posted by esramarka Yazıyı Oku
    Biz yılların ISYAT'çısı olduk artık hocam bir şekilde döneriz ama şu anda suların durulması lazım. Yeni girecek olanlara söyleyeyim ISYAT ve düzenli takip ettiğim hisseler beni hiç üzmedi şükürler olsun iyi de kazandım ama şimdilik beklemekte fayda var bence. Portföyde neden döviz tutmuyorsunuz merak ettim.

Yazdıklarım kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir. Hem acemi hem amatörce yazılmış yazılarıma yatırım maksadıyla itibar etmeyiniz. www.esramarka.com
    Fed faiz indirdiğinde dolar uzun ve yavaş bir düşüş trendine girecektir. Dolar tutmak anlamsız, belki Euro tutulur ama onun da faiz getirisi yok. En iyisi altın.

7.  Alıntı Originally Posted by Kahraman19 Yazıyı Oku
    Merhabalar bende ISYAT'a temettü emekliligi maksadıyla uzun vadede yatırıma başladım .Bilen üstadlara Sorum şu.hemen hemen Her sene temettü veriyor. 2020 ve 2021 icin İş yatırımın sitesinde temettü tarihi gozukmyor. Temettu tarihi ne zaman belli oluyor 2020 ve diger yillar için ?

Genelde her yıl Mart ayında temettü verir, 1 ay önce de ne vereceği belli olur.

8. Teşekkürler Serkan bey. Temettü emekliliģi kapsamında #Isyat sizce dogru bir tercih mi ?

Sayfa 700/930 İlkİlk ... 200600650690698699700701702710750800 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •