Sayfa 705/930 İlkİlk ... 205605655695703704705706707715755805 ... SonSon
Arama sonucu : 7440 madde; 5,633 - 5,640 arası.

Konu: ISYAT İş Yatırım Ortaklığı

1. valla onun bunun dediğine bakan yandı, kendi bildiğini yapacaksın.
    Yok daha nereye gidecek, ay çok pahalı, mevduat daha cazip, eldeki kuş daldakinden iyidir bilmem ne diye diye döküldü başlığın müdavimleri.

Dün pahalı olan fiyat bugün ucuz olabilir, önemli olan hissenin net aktif değeridir.

Cdsler 484ten 400e gerilerken haliyle portföy değerlendi, iyi yükseliş yaptı net aktif değerimiz.

2. Portföyü isyata yakın olduğu halde fiyatı 66 kuruş olan etyat,

ve son 8 aydır portföyü repo/tahvilde olan y.o olarak euro hisseleri, euyo, eukyo da dikkatimi çekiyor.

3. Merhaba. Hisse senetlerinde uzun vade yatırım yapıp tl enflasyonu ve usd enflasyonu yendim diyen bir yatırımcı var mı?

4. Fed faiz indirimi beklentisi hız kesmiş durumda. ABD tahvil faizleri ortalama 10bps yükseldi. Zaten beklenti çok hızlı indirim şeklindeydi bu hali ile faiz indirim konusu benim beklentim doğrultusunda evrilmiştir oldu.
    TCMB Başkan değişimi imaj açısından iyi olmadı. Sanırım hızlı bir faiz indirimi gelecek. MB faizleri zaten yüksek seyrediyordu ufak ufak inmesi makul olur, ama hızlı bir indirim sorun teşkil edebilir.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Alıntı Originally Posted by Serkan74 Yazıyı Oku
    Fed faiz indirimi beklentisi hız kesmiş durumda. ABD tahvil faizleri ortalama 10bps yükseldi. Zaten beklenti çok hızlı indirim şeklindeydi bu hali ile faiz indirim konusu benim beklentim doğrultusunda evrilmiştir oldu.
    TCMB Başkan değişimi imaj açısından iyi olmadı. Sanırım hızlı bir faiz indirimi gelecek. MB faizleri zaten yüksek seyrediyordu ufak ufak inmesi makul olur, ama hızlı bir indirim sorun teşkil edebilir.

25 Temmuz'da MB'den hızlı bir faiz indirimi gelirse pek iyi olmayabilir FED zaten indirim falan yapmayacak. %25 USD pozisyonu arttırmanın zamanı gelmiş de geçiyor olabilir.
    Paylaşımlarım asla yatırım tavsiyesi değildir. Kendi aklınıza ve tecrübelerinize göre yatırımlarınıza yön veriniz.

6. Yaptırım olursa bizi nasıl etkiler acep beyler ?

7.  Alıntı Originally Posted by BuyukPatron Yazıyı Oku
    Yaptırım olursa bizi nasıl etkiler acep beyler ?

Doğru soru nasıl değil ne kadar olmalı. İyi etkilemeyeceği kesin.

8. Hissedaşlar kapa baktım fakat anlamadım işyatın faiz gelirinin toplam gelire ya da şöyle söyliyim faiz ağırlığının toplam portföye oranı % cinsinden kaç ?

Sayfa 705/930 İlkİlk ... 205605655695703704705706707715755805 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •