Sayfa 719/930 İlkİlk ... 219619669709717718719720721729769819 ... SonSon
Arama sonucu : 7440 madde; 5,745 - 5,752 arası.

Konu: ISYAT İş Yatırım Ortaklığı

1.  Alıntı Originally Posted by dimitris Yazıyı Oku
    Kumarda kazanmış olman kumarin doğru olduğunu göstermez.
    O günkü hesabın, hareketin baştan sona yanlıştı ama kazandın. Bu kısmı tebrik etmem lazım. Yalnız yanlış fikir bugün kazanırsa dahi eninde sonunda kaybettirir. Dikkatli ol.

Tekrar tebrik ederim
    Tebrik için teşekkür ederim hala ısrar ediyorum kumar oynamadım baştan sona yanlıştı dedin kime göre neye göre yanlış !
    Emin ol bu piyasada yeni değilim 25 yıllık geçmişim var neyin doğru neyin yanlış olduğunu kazana kaybede öğreniyoruz ve hala öğreneceğiz. Yaptığım kumar ve yanlış değil (RİSK) idi Risk = Para yada hüsran demek.Ayrıca Borsada ki kağıtların Tillahı gelse evimi satıp girmem. Emin ol İşyata girdiysem vardır bir bildiğim sıkma canını sen.Bu seneki hareketleri 6 ay önceden zaten burada yazdık çizdik. Bu sene nakit in değerli olacağını sağır sultan duydu kimisi cesaret edemedi kimisi az nemalandı.
    Tek istediğim kumar oynayacak kağıt değil İş yatırım bunu bil diğer kağıtlarla karıştırma.

Duhul
    Nov 2018
    İkamet
    Gönüllerde yaşıyorum.
    Gönderi
    7,299
    Tartışmak yersiz , ne sana ne bana faydası yok. Bakış acımız farklı. Tüpras 10 liraya düşse oturduğum evi satıp almam mesela . Neyse bana göre yahut sana göre; doğru veya yanlış; umarım burada bulunan herkes her zaman kazanır.

Mal alabilmek için bu fiyatlarda tutuyorlar...
    Alicida satıcıda kendileri...
    1.40 a yüklü satış yaz almazlarsa ne olayım..
    Diğer YO lara göre komik fiyatta...

4. Son anlarda bir atak gelirse şaşırmam diğer yo lar tavan oldu isyat daha yüksek temettü veriyor burada tutmaları anlamsız, takası atabilecek varmı acaba emeklilik fonları yüklü mü giriyor hisseye

5. Hayır anlamadığım nokta şu ; diğer yo lar tavana yapıştı devre kesici yemedi de biz neden yedik onu anlamıyorun

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

6. Ben hiç isyat ı 1.35 fiyattan görmemiştim.ilkkez gördüm. Hemde bu aylarda....

7. Herseyin bir ilki var😀😀😀

8. benim için buralar güzel fiyat oldugu için 5 yıldır tuttugum hisseleri bugun 1.32 fiyattan sattım...kalanlara bol kazanc dilerim...
    psikolojinizin kaldıramayacağı pozisyonlar açmayın...en güzel pozisyon gece yatakta rahatça uyuduğununuz pozisyondur...

Sayfa 719/930 İlkİlk ... 219619669709717718719720721729769819 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •