Sayfa 734/930 İlkİlk ... 234634684724732733734735736744784834 ... SonSon
Arama sonucu : 7440 madde; 5,865 - 5,872 arası.

Konu: ISYAT İş Yatırım Ortaklığı

1.  Alıntı Originally Posted by BuyukPatron Yazıyı Oku
    Geçen faiz indiriminden 2-3 gün evvel fiyatta yukarı yönlü zıplamalar olmuştu. Bakalım o zıplamaları bu 3-4 günde görebilecek miyiz...
    Az bir sure sonra 1.36 direnci asilirsa 1.42 gorebilecegimizi dusunuyormusunuz ?

SM-N920C cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. ISYAT İş Yatırım Ortaklığı

Bi ihtimal 1.32 ve 1.50 sıralı hedefler fakat diğer ihtimali düşünmek istemiyorum :D
    Yatırım tavsiyesi değildir kendi fikirlerim
    Son düzenleme : BuyukPatron; 15-09-2019 saat: 15:19.

Alıntı Originally Posted by BuyukPatron Yazıyı Oku
    Bi ihtimal 1.32 ve 1.50 sıralı hedefler fakat diğer ihtimali düşünmek istemiyorum :D
    Yatırım tavsiyesi değildir kendi fikirlerim
    Aşağı gitmesi için sebeb yok...geçmişe bakarak kağıdı degerlendirmemek lazım..ne yüksek fiyatlı YO lar var...yüksek temettü veren bı tek İSYAT var...mal toplanıyor bu fiyatlardan...hiç umulmadık fiyatlara da gelebilir.. GRNYO durdu durdu 63 krs tan 105 krs a geldi...çeyreği bile etmez İSYAT in...

4.  Alıntı Originally Posted by Boschish Yazıyı Oku
    Aşağı gitmesi için sebeb yok...geçmişe bakarak kağıdı degerlendirmemek lazım..ne yüksek fiyatlı YO lar var...yüksek temettü veren bı tek İSYAT var...mal toplanıyor bu fiyatlardan...hiç umulmadık fiyatlara da gelebilir.. GRNYO durdu durdu 63 krs tan 105 krs a geldi...çeyreği bile etmez İSYAT in...
    Temennimiz o yönde inşallah :D Beni korkutan az bi temettü açıklarsa sağlam satış yiyebilir. Vakti gelince görücez bakalım

5. İşyat normalde her sene 0,80'den başlayıp ağır ağır temettü dönemine kadar 1 TL-1,0 6 TL ye kadar giderdi. Bu sene anormal karlar gelince alışılmadık hareketler yaptı. Şimdi sanki eski sakinliğine döndü gibi. Ancak temettü dönemi yaklaştıkça enteresan hareketler olabilir. Sonuçta bu yıl hiç alışılmadık bir temettü potansiyeline ulaştı. Bu bir heyecen yaratacaktır vakit kısaldıkça. Ancak bu forumdaki hiçkimsenin İsyatta böylesi bir tecrübesi yok. Hepimiz bekleyip neler olacağını göreceğiz. Bizim için de bir tecrübe olacak.

ANE-LX1 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Temennimiz o yönde inşallah :D Beni korkutan az bi temettü açıklarsa sağlam satış yiyebilir. Vakti gelince görücez bakalım
    Diğer YO larda ciddi bı temettü beklentisi yok (zaten hep az temettü vermişler) buna rağmen hızlı çıkışlar yapiyorlar ayrıca karlarida düşük...satış yemesine gelince , aniden 2 TL falan olur anlarım daha 1.5 ay önceki fiyatına bile gelemedi..
    Ayrıca hergun mal toplanıyor...
    1.5 fiyatı çantada keklik daha üstü fiyatlarıda çok olası görüyorum...

7.  Alıntı Originally Posted by Boschish Yazıyı Oku
    Diğer YO larda ciddi bı temettü beklentisi yok (zaten hep az temettü vermişler) buna rağmen hızlı çıkışlar yapiyorlar ayrıca karlarida düşük...satış yemesine gelince , aniden 2 TL falan olur anlarım daha 1.5 ay önceki fiyatına bile gelemedi..
    Ayrıca hergun mal toplanıyor...
    1.5 fiyatı çantada keklik daha üstü fiyatlarıda çok olası görüyorum...
    1.5 u sizce ne zaman görür ?

1.5 u sizce ne zaman görür ?
    Temettuye yakın bı zaman için 1.5 demiştim..
    Ama hiç belli olmaz durup durup aniden yükseliyor bu YO lar..

Sayfa 734/930 İlkİlk ... 234634684724732733734735736744784834 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •