Sayfa 776/930 İlkİlk ... 276676726766774775776777778786826876 ... SonSon
Arama sonucu : 7440 madde; 6,201 - 6,208 arası.

Konu: ISYAT İş Yatırım Ortaklığı

Alıntı Originally Posted by apollo Yazıyı Oku
    bence yazmayın yazdıkça komik oluyor yanlış anlamayında açığa satışın ne olduğunu bilmiyorsunuz eminim bir iş yerinde çalışıp maaşınızı biriktirip borsa oynuyorsunuz ben 18 yaşından beri bu işten ekemk yiyorum borsayı kumara benzetiyorsunuz ben çok kumar oynaadım kumarda basarsın gider borsa akıl işidir takas işidir bu arada ben çok mal almam 20 yıldır açık yaparım ismimi google yazsan ne demek istediğimi anlarsınında neyse burdaki insanları yanıltmayım bana yeter...
    Bu arada bu kağıt hakkında analiziniz var mı yazsanız da sizin gibi tecrübeli birinden feyz alsın okuyan arkadaşlar.Yazın işyat hakkında bir analiz de sizin ne düşündüğünüzü öğrenelim belki bir faydanız olur,Ben yazdıkça komik oluyorum )))))))))fazla yazmayı bırakacağım zaten ,sizin gibi insanlar herkese faydalı olur.

bizim insanımız sadece borsada değil hayatta bir kadına aşık olur alırsa namuslu şereflidir almazsa başkasına giderse kaşar der senetlerdede aynı malı kaptırınca tahtayı kötülemeye başlarlar o yüzden kendinizi üzmeyin dedim efendim bol kazançlar ortağım bu arada...
    Misal işte öğretici akıl dolu bilgi dolu bir yorumunuz var ))))))))))Bekliyoruz diğerlerini de

Bence kağıda spek dadanmış ve yancıları var ,son fikrim bu arkadaşlar.

güle güle harca ortağım nerde mutluysan orada çıkacan biz buralardayız benim kafamdaki rakamlar biraz abartılı hem satıp ne alcam gidiyor işte
    Satıp ne alcam gidiyor işte mantığınız da muhteşem bu herkesin aklına gelmez bence ,bu ve bunun gibi faydalı başka düşünceler varsa yazın sn apollo.

Alıntı Originally Posted by hkm Yazıyı Oku
    fazla yazmayı bırakacağım zaten ,sizin gibi insanlar herkese faydalı olur.
    En son yazmayacağım dedikten sonra en az 20 yorum daha yazdınız, bence siz burada yazmadan duramazsınız. Gelin en iyisi tekrar alım yapın beraber takılalım))
    En Güçlü İki silah "Sabır" ve "Zaman" dır. Yazdıklarım beni bağlar; Kesinlikle yatırım tavsiyesi olarak algılanmasın.

Alıntı Originally Posted by magnetic Yazıyı Oku
    En son yazmayacağım dedikten sonra en az 20 yorum daha yazdınız, bence siz burada yazmadan duramazsınız. Gelin en iyisi tekrar alım yapın beraber takılalım))
    ))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

Alıntı Originally Posted by Serkan74 Yazıyı Oku
    sadece bu yazıya istinaden portföyümün %5'i ile isgyo aldım.
    mrasen sana tek bir söz söyleyeceğim canını sıkma mevl*****n bir sözü var onu hatırla....

"suskunluğum asaletimdendir. her lafa verecek cevabım vardır. ama bir lafa bakarım laf mı diye bir de söyleyene bakarım adamı mı diye"
    Ne kadar bir tutarda aldınız merak ettim?
    1.18'den 1.24'e zıplatmışsınız.

Öte yandan.. hedefim birilerini dolduruşa getirmek değil tamamı ile endişelerimi paylaşmak ve bunu yaparken de karşı tarafın varsa makul düşüncelerini öğrenmek.
    Yine de çok teşekkür.

8.  Alıntı Originally Posted by mrasen Yazıyı Oku
    Ne kadar bir tutarda aldınız merak ettim?
    1.18'den 1.24'e zıplatmışsınız.

Öte yandan.. hedefim birilerini dolduruşa getirmek değil tamamı ile endişelerimi paylaşmak ve bunu yaparken de karşı tarafın varsa makul düşüncelerini öğrenmek.
    Yine de çok teşekkür.
    Zıplatan ben değilim . Portföy ufak, ufağın 20de biri, çitir tabir edilecek ölçüde alıyorum.

Etyat vardı elimde bir tur döndüreyim dedim 1.11 den verdim, geri alamadım. Acısını buradan çıkarırız İnş.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Sayfa 776/930 İlkİlk ... 276676726766774775776777778786826876 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •