Sayfa 778/930 İlkİlk ... 278678728768776777778779780788828878 ... SonSon
Arama sonucu : 7440 madde; 6,217 - 6,224 arası.

Konu: ISYAT İş Yatırım Ortaklığı

1.  Alıntı Originally Posted by mrasen Yazıyı Oku
    Serkan bey ben 1,27-1,29 aralığında tüm portföyü boşalttım.
    Biliyorsunuz son 24 saatte %10 artış oldu
    Siz etkilenmiş ve almışsanız bundan sonrası sizin bileceğiniz
    Öte yandan TUPRAŞ için izlemeye başladım
    Gıpta ile takip ediyorum çok fazla foruma giremiyorum birikiyor biraz sonra hepsini birlikte okuyorum.
    ben sabah 6 liranın biraz üzerinde denemelik aldığım sodayı satmıştım.
    işyattaki 162den sattığımı tekrar yerine koymayı düşünüyorum ama uygun fiyatın ne olduğunu bilmiyorum.
    elinde tutanlar değil de satanlar varsa tekrar almayı düşünenlere soruyorum tekrar kaçtan gireceksiniz
    bir düşünce 175e gidecek bir kısmı 144

2.  Alıntı Originally Posted by digor2019 Yazıyı Oku
    Gıpta ile takip ediyorum çok fazla foruma giremiyorum birikiyor biraz sonra hepsini birlikte okuyorum.
    ben sabah 6 liranın biraz üzerinde denemelik aldığım sodayı satmıştım.
    işyattaki 162den sattığımı tekrar yerine koymayı düşünüyorum ama uygun fiyatın ne olduğunu bilmiyorum.
    elinde tutanlar değil de satanlar varsa tekrar almayı düşünenlere soruyorum tekrar kaçtan gireceksiniz
    bir düşünce 175e gidecek bir kısmı 144
    İşyatı satan arkasından bakar dostum. Düşsün de alalım diye dua eden çok var. Böyle bir kağıt işte işyat
    Yatırım tavsiyesi değildir.

3.  Alıntı Originally Posted by BuyukPatron Yazıyı Oku
    İşyatı satan arkasından bakar dostum. Düşsün de alalım diye dua eden çok var. Böyle bir kağıt işte işyat
    Yatırım tavsiyesi değildir.
    haklısınız ama henüz arkasında bakmıyorum çünkü 162den satmıştım simdi 158 ama insalhah arkasından bakmak durumuna düşerim çünkü kazandıklarım oldukca tatmin edici oldu. Duserse alırım diyorum ama kaça kadar düserse alım czip olur onu bilmiyorum.
    kalanlar cok para kazanır onlara bolsans

4.  Alıntı Originally Posted by digor2019 Yazıyı Oku
    haklısınız ama henüz arkasında bakmıyorum çünkü 162den satmıştım simdi 158 ama insalhah arkasından bakmak durumuna düşerim çünkü kazandıklarım oldukca tatmin edici oldu. Duserse alırım diyorum ama kaça kadar düserse alım czip olur onu bilmiyorum.
    kalanlar cok para kazanır onlara bolsans
    Sizin satış rakamınız pişman edecek bir rakam değil tabiki. Çoğu 0.90 - 1 liradan döküldüler. Eminim her gün işyat fiyatına bakıyorlardır

5. 1.58den çıktım, hepinize bol kazançlar dilerim.

Alıntı Originally Posted by BuyukPatron Yazıyı Oku
    Sizin satış rakamınız pişman edecek bir rakam değil tabiki. Çoğu 0.90 - 1 liradan döküldüler. Eminim her gün işyat fiyatına bakıyorlardır
    Eğer isyat yönetimi vereceği temettuyu bütün seneye yayarsa kağıt 2 yi geçer ..
    Enayilik edip bı seferde vermesin temettuyu..
    Kağıda dramatik dusus yaşatmasın..

7.  Alıntı Originally Posted by Temettü Gezgini Yazıyı Oku
    1.58den çıktım, hepinize bol kazançlar dilerim.
    Neden çıktınız ? Özel değilse bizde fikir sahibi olalım

8. Endeks çok yükseldi, o beni biraz korkuttu. Bir de mallanan en çok isyatirimin kendisi. Mali vermek isteyecektir ama bu hemen olacağı sonucunu ortaya cikarmayabilir. Belki 1.65ten vermek de isteyebilir ama beni biraz korkuttu bu 2 sebep

Sayfa 778/930 İlkİlk ... 278678728768776777778779780788828878 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •