Sayfa 782/930 İlkİlk ... 282682732772780781782783784792832882 ... SonSon
Arama sonucu : 7440 madde; 6,249 - 6,256 arası.

Konu: ISYAT İş Yatırım Ortaklığı

Alıntı Originally Posted by mrasen Yazıyı Oku
    oldukça başarılı bir deal olmuş
    En Güçlü İki silah "Sabır" ve "Zaman" dır. Yazdıklarım beni bağlar; Kesinlikle yatırım tavsiyesi olarak algılanmasın.

2. ASELS topiğini de takip ediyorum. Orada yabancılar payını artırsın istiyorlar. ISYAT ta yabancı konusu ne alemde, bilen var mı?

Alıntı Originally Posted by deti Yazıyı Oku
    ASELS topiğini de takip ediyorum. Orada yabancılar payını artırsın istiyorlar. ISYAT ta yabancı konusu ne alemde, bilen var mı?
    Ortaklık yapısı belli, iş grubu ve küçük yatırımcı. Bu sene çok enteresan şeyler oluyor bence yeni yönetim kaynaklı, net aktif üzerinden iskonto bence abes bir durumdu şu anda çözüldü.

Mantık basit, dönen varlıkların likiditasyonu da 100% olmalı.

Sent from my iPhone using Tapatalk
    “The trend is your friend until the end when it bends.” - Ed Seykota

Alıntı Originally Posted by bobbygeneric Yazıyı Oku
    6 aydır gitmeyen şirket kalmadı diyor, Petkm, Asels,Halkbnk buradaki mağdurlar Borsaya yatırım yapanların yarısı.. İşyatırımda zarar eden mi var.. Cemaş,yayla,metro vb şirketleri de örnek veriyor yahu buralarda speğin eline düşüp batan azmı insan var.. En azından burası güvenli liman, ağlayan sızlayan sürekli küfür eden param şuydu bu kadar kaldı, kaçtan aldım kaça geldi vsvs duruma düşen yok.. Bu video benim 15 dakikamı çaldı..
    En Güçlü İki silah "Sabır" ve "Zaman" dır. Yazdıklarım beni bağlar; Kesinlikle yatırım tavsiyesi olarak algılanmasın.

6. Yaptığı yorumlar ve bakış açısının saçmalığını bir kenara bırakırsak, kendini bu şekilde üst perdeden gören insanlardan nefret ediyorum. Gören borsa profu sanacak. Küçümseyerek ağzına aldığı rakamları hiç banka hesabında bir arada gördümü acaba ? Millete acemi şöyle böyle saçma yorumlar. Borsanın yükselişe geçtiği her dönemde bunlar gibi lüzumsuzlar çıkar piyasaya zaten. Sanarsın borsadan multi milyarder olmuş beyfendi.
    Benim için de vakit kaybıydı bu video.
    Tekrar söylüyorum yorumlarının yanlış veya doğruluğu ile ilgilenmiyorum üslubu bakış açısı hatta ses tonundaki küçümseme tınısı iğrenç.

ISYAT İş Yatırım Ortaklığı

Bobbygeneric, Bu bir bono fonu değil, fon. Piyasa koşullarına göre strateji belirliyor, 2 senedir portföyü ağırlıklı eurobond. Videoyu çekerken sadece eurobond itfasi alıyor diye ongörmüşsün, hisse senedinde %50-60 oranında olduğu dönemleri atlamış oluyorsun. Öncelikle sözleşmesine göz atmanız daha doğru olur.

Sent from my iPhone using Tapatalk
    “The trend is your friend until the end when it bends.” - Ed Seykota

8. Video için emek harcamisiniz onun için pek hevesinizi kırmak istemiyorum ama videonun yarısında hisseyi ovuyorsunuz çok iyi diye , diğer yarısında çokta iyi hisse değil Amerikayi keşfetmeye gerek yok diyorsunuz kendi içinizde tezatlik yaşıyorsunuz 12. Dakikada kapattım amacımız zaten videoda söylediğiniz gibi kar paylarindan yararlanıp paramızı katlamak son 2 yılda hepsi arttı diyorsunuz ama son 2 yılda 100 bin yatıran adamın temettuyle 300 bini olmuş bence gayet güzel kazanç sizin para kazanma oranınız kaç bilmiyorum ama bu oranı beğenmiyorsanız borsa size göre değil zaten

Sayfa 782/930 İlkİlk ... 282682732772780781782783784792832882 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •