Sayfa 786/930 İlkİlk ... 286686736776784785786787788796836886 ... SonSon
Arama sonucu : 7440 madde; 6,281 - 6,288 arası.

Konu: ISYAT İş Yatırım Ortaklığı

Alıntı Originally Posted by BuyukPatron Yazıyı Oku
    1.70 i gördünüz mü :D
    Az önce kontrol ettim, Gerçekten de 1.70 dokundurmuş.. Haftaya ilginç hareketler bizi biz bekliyorr..
    En Güçlü İki silah "Sabır" ve "Zaman" dır. Yazdıklarım beni bağlar; Kesinlikle yatırım tavsiyesi olarak algılanmasın.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Istanbul
    Gönderi
    3,051
     Alıntı Originally Posted by magnetic Yazıyı Oku
    Az önce kontrol ettim, Gerçekten de 1.70 dokundurmuş.. Haftaya ilginç hareketler bizi biz bekliyorr..
    resmen tombul parmak formasyonu
    haftaya 1.70-1.80 bandının sinyalini vermiş olabilir .Malum yılsonu.
    “Sermaye piyasası, sabırsız kişiden sabırlı kişiye para aktaran bir araçtır". Warren Buffett
    "Don't be dazzled by the stock market.. It's a giant distraction" John Bogle

3.  Alıntı Originally Posted by Trade Shark Yazıyı Oku
    resmen tombul parmak formasyonu
    haftaya 1.70-1.80 bandının sinyalini vermiş olabilir .Malum yılsonu.
    Bunu hep yaptı şimdiye kadar. Önce bir zıplıyor kendine kanal açıyor sonra hafif geri gelip belli bir süre o kanalı dolduruyor dinlendikten sonra tekrar zıplıyor. Gayet güzel Maşallah diyelim

162 direnci gecildi,paralı otoyola çıktık..acikcilara duyurulur.
    Pahalı pahalı diye garip garip yazılar yazıp milletin kafasını karistirdiniz aylarca. Portföy değeri olan 170 e dokundurdular.
    Ne pahalısı.
    Oyun daha yeni basliyor.

Alıntı Originally Posted by BuyukPatron Yazıyı Oku
    Bunu hep yaptı şimdiye kadar. Önce bir zıplıyor kendine kanal açıyor sonra hafif geri gelip belli bir süre o kanalı dolduruyor dinlendikten sonra tekrar zıplıyor. Gayet güzel Maşallah diyelim
    Güzel tespit etmişsiniz..

Alıntı Originally Posted by Boschish Yazıyı Oku
    162 direnci gecildi,paralı otoyola çıktık..acikcilara duyurulur.
    Pahalı pahalı diye garip garip yazılar yazıp milletin kafasını karistirdiniz aylarca. Portföy değeri olan 170 e dokundurdular.
    Ne pahalısı.
    Oyun daha yeni basliyor.
    Ben ce sadece 1.70 e dokundurmadılar)

[QUOTE=magnetic;3990539]Ben ce sadece 1.70 e dokundurmadılar)[/QUOTE
    Aynen )))
    Katılıyorum size...
    Ellerinde kağıt olmadan yazmayı sürdürdüler,
    yok açığa verirmiş yok pahalıymış vs.
    Hele biri vardı daha kağıt 125 ken pahalı demişti..100 altına gelirse alırım demişti..
    Bende şimdi diyorum ki biraz daha bekle 200 nin altına gelirse alırsın....

Yahu arkadaşlar ben şu anda albarakadayım,ona kafa patlatıyorum,onla uğraşıyorum,borsacının kazanmasını ben istemezmiyim,her kağıtda herkes kazansın,şu kağıtda bir liram yok,albarakadan kazancımı alınca gümüş alacağım gelecek yıl mart ayından sonra bir yıl hiç bir kağıdı almam.İşyat hakkında bilgiler paylaştım iki yıl didik didik incelediğim her gün tahtasını izlediğim kağıt hakkında iyiniyetle düşüncelerimi yazdım yoksa banane.Fikrimi soran olursa, yazdım zaten net aktif değeri üstü pahalıdır açığa satarım,bana kızacağınıza net aktif değeri üstünde ben de açığa alırım deyin borsa iddiadır biri kazanır biri kaybeder.Bu kağıtda cidden daha fazla paylaşım yapmak isteniyorum,bana atfen yazılmazsa benden rahatsız olacağınız yazılarımı topikte görmezsiniz.Hoş ben cidden şu anda kağıtda olsam benim gibi kağıdı bilen biri gelip fikirlerini yazsa hiç kızmazdım.Ben bazı arkadaşları cidden çözemiyorum,hakaret yok yok bişi yok sadece analiz niye kızıyorsunuz ki.

Sayfa 786/930 İlkİlk ... 286686736776784785786787788796836886 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •