Sayfa 787/930 İlkİlk ... 287687737777785786787788789797837887 ... SonSon
Arama sonucu : 7440 madde; 6,289 - 6,296 arası.

Konu: ISYAT İş Yatırım Ortaklığı

Alıntı Originally Posted by Boschish Yazıyı Oku
    Bu düşük faiz ortamında 15 ay içinde 50 55 krs faizi 160 krs a yedirmezler..
    Hedef 3 ay içine 175 200 arası bı fiyat..
    Belki de daha fazlası....
    Yanlışınız bu entrynin mantğında gizli daha evvel anlattım ama sanırım anlatamamışım.Niye habire 15 ay içinde 50 55 kuruş faiz diyorsunuz da üç ay içinde 40 kuruş demiyorsunuz.3 ay içinde 40 kuruş deyince kağıt daha cazip olmaz mı.

2. Sayın hkm yzdıklarınizda tabiki sikinti yok sizin fikriniz nasıl bi ihtimalse zıttı degerlendirmelerde o oranda ihtimal.
    Affiniza siginarak yazmak zorundayim artik, tepki aldiginiz nokta ben bilirim ben bilirim tavirlariniz. Tmm hissede bi rutin olabilir. Gecmiste boyle oldu diye gelecektede herzaman boyle olmaz. illaki kirilim noktalari olur. siyasette ekonomide hayatin her alaninda olur. Olmazsa sikinti olur zaten. Hissede yasadigimizda budur illaki yeni rutinini bulacaktir hep boyle gitmeyecektir ama bu sizi haklida yapmaz haksizda. 2019 Temttuden sonra yaklasik 3 ay sonra .90 kuruslari gorunce satip vadeliye gecip kalan 8 10 ay vadeli alip twmettu sonrasi tekrar .80 kuruslardan almanin hesaplarida yapildi bu hissede. neden ?cunkü satanlar siz gibi dusunup hissenin bi istatistik egrisi var bi rutini var hep boyle oldu yine boyle olacak dedi. o gunun bakis acisiyla dogruydu belkide ama sonuc ortada. herkesin bildigi kendine siz en iyisi olun, siz daha cok kaZanin inanin hic fesatlanmam ama uslubunuzu gozden gecirseniz, biraz ozelestiri yapsaniz cok iyi olacak sanki. Yoksa ne bu forum ne bu hisse kimsenin tekeli degil elbette. Herkesin kazandiğida kaybettiğide bildiğide bilmediğide kendisine. Saygilar

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Alıntı Originally Posted by kim bilir ki Yazıyı Oku
    Sayın hkm yzdıklarınizda tabiki sikinti yok sizin fikriniz nasıl bi ihtimalse zıttı degerlendirmelerde o oranda ihtimal.
    Affiniza siginarak yazmak zorundayim artik, tepki aldiginiz nokta ben bilirim ben bilirim tavirlariniz. Tmm hissede bi rutin olabilir. Gecmiste boyle oldu diye gelecektede herzaman boyle olmaz. illaki kirilim noktalari olur. siyasette ekonomide hayatin her alaninda olur. Olmazsa sikinti olur zaten. Hissede yasadigimizda budur illaki yeni rutinini bulacaktir hep boyle gitmeyecektir ama bu sizi haklida yapmaz haksizda. 2019 Temttuden sonra yaklasik 3 ay sonra .90 kuruslari gorunce satip vadeliye gecip kalan 8 10 ay vadeli alip twmettu sonrasi tekrar .80 kuruslardan almanin hesaplarida yapildi bu hissede. neden ?cunkü satanlar siz gibi dusunup hissenin bi istatistik egrisi var bi rutini var hep boyle oldu yine boyle olacak dedi. o gunun bakis acisiyla dogruydu belkide ama sonuc ortada. herkesin bildigi kendine siz en iyisi olun, siz daha cok kaZanin inanin hic fesatlanmam ama uslubunuzu gozden gecirseniz, biraz ozelestiri yapsaniz cok iyi olacak sanki. Yoksa ne bu forum ne bu hisse kimsenin tekeli degil elbette. Herkesin kazandiğida kaybettiğide bildiğide bilmediğide kendisine. Saygilar

Sn kimbilirki öyle bir üslubum varsa özür dilerim.Bana yazılanlara bakılırsa biraz üslubumun bana atıfta bulunan arkadaşların düzeyi nedeniyle biraz itici olduğunu görebilirsiniz.Yoksa yıllardır bu foruma yazarım üsluba özellikle dikkat ederim,gene de bilmeden farketmeden kağıdın yatırımcısı arkadaşları kırdıysam özür dilerim.Bu forum bilgi paylaşımı için var paramın olmadığı bir kağıtda yatırımcısı arkadaşlar zarar etsin istermiyim.Ahan da yazıyorum söz açığa satış lafımı da geri alıyorum,kağıtla ilgimi de kesiyorum arkadaşlar))))) Canınızı sıkmayın borsa işlerini fazla abartmayın,valla kalp kırmaya değmez arkadaşlar.

Alıntı Originally Posted by kim bilir ki Yazıyı Oku
    Sayın hkm yzdıklarınizda tabiki sikinti yok sizin fikriniz nasıl bi ihtimalse zıttı degerlendirmelerde o oranda ihtimal.

Dediğiniz tarihlerde kağıt ucuz aman alın diye sayfalarca yazı yazan HAKEM nickli yorumcu da bendim sn kimbilir.Kağıt borsanın en sağlam kağıdı o zaman da yazdım şimdi de yazayım.Başka iddialarda bulundum ben ama boşverin unutun gitsin, valla en istemediğim şey küçük yatırımcı arkadaşların zarar etmesi ,kalplerinin ve umutlarının kırılması ,benim yazılarımı unutun bildiğinizi yapın arkadaşlar,ve küçük bir rica bana laf dokundurmayın da cevap yazmak zorunda kalmıyayım))))))))) Saygılar sevgiler.

Arada mynettende takip ediyorum, şuan en çok izlenen hisse konumunda, sanırım bir çok kişinin dikkatini çekti..

Güzel açılış 1.70 hareketli bir gün bizi bekliyor..

7. Eğleniyor muyuz gençler :D

8. daha yolun başındayız bu QNB den oynuyan arkadaşa hastayım malını satıyor sonra yukarıdan geri alıyor gene 1 mn satmış

Sayfa 787/930 İlkİlk ... 287687737777785786787788789797837887 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •