Sayfa 789/930 İlkİlk ... 289689739779787788789790791799839889 ... SonSon
Arama sonucu : 7440 madde; 6,305 - 6,312 arası.

Konu: ISYAT İş Yatırım Ortaklığı

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Istanbul
    Gönderi
    3,051
     Alıntı Originally Posted by BuyukPatron Yazıyı Oku
    Ocak değil şubat sonu değil mi ortak genel kurul ? Geçen yıl şubatın sonu gibi oldu diye hatırlıyorum ben
    yok martta genel kurul . temettü dağıtımından 1 hafta önce oluyor.

heyecanı olmayan hisseye 2019 yılında baya bi hareket geldi. 2020 güzel olur inş.
    “Sermaye piyasası, sabırsız kişiden sabırlı kişiye para aktaran bir araçtır". Warren Buffett
    "Don't be dazzled by the stock market.. It's a giant distraction" John Bogle

2.  Alıntı Originally Posted by Trade Shark Yazıyı Oku

heyecanı olmayan hisseye 2019 yılında baya bi hareket geldi. 2020 güzel olur inş.
    Müdür yanlışın var şubat sonunda açıklanıyor temettü miktarı martta dağıtılıyor

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Istanbul
    Gönderi
    3,051
     Alıntı Originally Posted by BuyukPatron Yazıyı Oku
    Müdür yanlışın var şubat sonunda açıklanıyor temettü miktarı martta dağıtılıyor
    evet şubatta açıklıyor ama mart sonlarında genel kurulda onaylıyorlar. martın son iş günüde kuzular hesaba geliyor
    bakalım bu genel kurulda yeni genel müdür olacak. Eskisi emekliye ayrılmış.
    “Sermaye piyasası, sabırsız kişiden sabırlı kişiye para aktaran bir araçtır". Warren Buffett
    "Don't be dazzled by the stock market.. It's a giant distraction" John Bogle

Alıntı Originally Posted by magnetic Yazıyı Oku
    Boschish nerelerde iki kelam da ondan duysaydık.. Malum sürekli 1,75-200 arası der dururdu.. şimdi ne düşünüyor merak eriyorum..
    Walla benim düşüncem iyi kötü gerceklesiyor..
    Bu saatten sonrada temettuye kadarda yükseleceğine inanıyorum...
    Haa bu arada 170 in üzerinde açığa verip para kazanan varsada helal olsun)))

Alıntı Originally Posted by Boschish Yazıyı Oku
    Walla benim düşüncem iyi kötü gerceklesiyor..
    Bu saatten sonrada temettuye kadarda yükseleceğine inanıyorum...
    Haa bu arada 170 in üzerinde açığa verip para kazanan varsada helal olsun)))
    Yok yahu sn boschish ben albarakadayım real madrıd barcelona maçı orda ,işyatın maçı fener galatasaray derbisi, çok adrenalin yok.Bu ara bunun açığı ile falan uğraşamam.Burdaki arkadaşlar bana kızıyor onu anladıım ,eski gözağrım olan işyatda hepinize bol kazançlar, merak etmeyin ben bunda açık falan yapmayacağım.Marta kadar albaraka ,sonra gümüş, oyun planım böyle.Tekraren burda yazdıklarımdan kırılan arkadaşlar varsa özür dilerim.Boşverin hepimiz küçük yatırımcıyız üç beş nafakamıza katkı olsun diye buralardayız ,kalp kırmaya değmez.

Sn boschısh bir ara şüphelenmiştim ama şimdi emin oldum,siz spek yancısı falan değilsiniz,öyle ya da böyle bir mantıkla işyata yatırım yapmışsınız para kazanmak istiyorsunuz.Emin olun burdaki tüm arkadaşlar siz dahil istediğinizden daha fazla kazanın isterim.İşyatda param yok uzun uzun kafa patlatmak ve analiz yapmak istemediğim bir kağıt ,az bişi polemik olduğundan yorumlarda bulundum ,umarım siz de bu işten karlı çıkarsınız.

Alıntı Originally Posted by hkm Yazıyı Oku
    Yok yahu sn boschish ben albarakadayım real madrıd barcelona maçı orda ,işyatın maçı fener galatasaray derbisi, çok adrenalin yok.Bu ara bunun açığı ile falan uğraşamam.Burdaki arkadaşlar bana kızıyor onu anladıım ,eski gözağrım olan işyatda hepinize bol kazançlar, merak etmeyin ben bunda açık falan yapmayacağım.Marta kadar albaraka ,sonra gümüş, oyun planım böyle.Tekraren burda yazdıklarımdan kırılan arkadaşlar varsa özür dilerim.Boşverin hepimiz küçük yatırımcıyız üç beş nafakamıza katkı olsun diye buralardayız ,kalp kırmaya değmez.
    Kalp kırmak için hiçbir zaman yazmadım yazmamda..ben çok eski değilim isyatta..size hitabende yazmıyorum zaten..gerçekten yeni okuyorum yazılarınızı...
    Tek kagidimda isyat değil ...
    Beni burda rahatsız eden daha kağıt 125 ken pahalı pahalı deyip kafamı karistiranlar..
    Yoksa sizin dediğiniz oldu zaten )) portföy değerini geçince tutunamadı ve geri geldi...
    Keşke açığa verseydiniz)))..
    Size albarakada bol şanslar...
    Param olsa alırdım ama hangi birine yetişebiliriz ki...

8.  Alıntı Originally Posted by Trade Shark Yazıyı Oku

Birkaç yıldır "bilanço geliş tarihi, genel kurul ilan tarihi, genel kurulun gerçekleştiği tarih, temettü dağıtım tarihi) bilgisayarımda kayıtlı.

Bilanço ocak ayı son haftası geliyor. Genel kurul toplantı tarihi 20 şubat civarında ilan ediliyor ve bu ilanda gündem maddeleri içinde "Temettü oran önerisi" bulunuyor, ki önerilen bu oran hiç değişmedi. İlan tarihinden bir ay sonra, 20 mart sonrası genel kurul toplanıyor ve bu toplantıda "Temettü dağıtım tarihi" de belirleniyor. Genel kurul tarihinden en çok 3 gün sonra dağıtım yapılır, 5 gün sonrası elimize geçer. Şimdiye kadar bu tarih hiç nisana uzamadı.

Saygılar...

Sayfa 789/930 İlkİlk ... 289689739779787788789790791799839889 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •