Sayfa 796/930 İlkİlk ... 296696746786794795796797798806846896 ... SonSon
Arama sonucu : 7440 madde; 6,361 - 6,368 arası.

Konu: ISYAT İş Yatırım Ortaklığı

1.  Alıntı Originally Posted by hkm Yazıyı Oku
    E söz verirken temettüye kadar durma şartı yoktu ya neyse.45 kuruş verirse tekrar mesajlaşırız burdan ,sn büyükpatron,nickinin hakkını vermen lazım artık))))))
    Senin kötü niyetin yok biliyorum ama bir büyük yanlışın var o da ben kağıdı iyi biliyorum demen Halbuki borsanın ilk kuralı ben bu işi biliyorum dediğin saniyede kaybedersin

Alıntı Originally Posted by BuyukPatron Yazıyı Oku
    Senin kötü niyetin yok biliyorum ama bir büyük yanlışın var o da ben kağıdı iyi biliyorum demen Halbuki borsanın ilk kuralı ben bu işi biliyorum dediğin saniyede kaybedersin
    Yahu insaf bu kağıdı diğer arkadaşları bilmem ama en azından size sevdiren bu konuda aydınlatan her sorunuzu cevaplayan biri olarak en azından işyat hakkındaki değerlendirmeleriniz için teşekkür ederim demeniz lazım.Borsa başka bir şey kağıt ve iştigal ettiği konu hakkında bilgili olmak başka bir şey.Bak dediğin olmadı demek ki sen bu işi bilmiyorsun demek haksızlık olur.Borsada nice batık şirket tavan tavan gitmiştir.Benim dediklerim sağlam rasyonel bir fon olan işyat hakkındaydı ,son iki üç aydaki işyat benim bildiğim işyat değil,borsa kağıdı oldu,hakkında artık değişik düşünüyorum.Borsada da her şey mümkün yarın 2.5 da olur 3 de.Ama eskiden rahatlıkla bu kağıtda zarar olmaz korkmadan alın diye tavsiye verdiğim kağıt hakkında şimdi aynı şeyleri asla yazmam.Neyse herkesin aklı var yatırımcıları şu anda karda ,önemli olan o bence keyfini çıkarın arkadaşlar,önemli olan kazanmaktır,kazandınız ,paralarınızı güzel günlerde yemek nasip olsun.

Alıntı Originally Posted by kalvin Yazıyı Oku
    olsun nakıt vardı elimde 10 binlik sorun değil,diğer kâğıtlara zıplayıp duracağıma bunda dursun çarşamba da temettüyü alırız sonra bizim dükkanda ayın sonunda yatırır maaşla temettüyü hepsini toplar basarız işyata ondan sonrası her ay maaşla alım yaparım.işte benim de stratejik planım.isterse altlara gitsin maaşla toplarım artık.sorun yok yani.ama çiftlik bankta temettü veriyormuş her ay sonra kesmiş vermeyi sonrada kaçtı tosuncuk.işleyis bunun tarım versiyonu gibigeldi bana.
    Neyse kalvini andık,biraz gülelim ,onun temettü sonrası bu yıl yazdığı bir yorum))))))))

4.  Alıntı Originally Posted by hkm Yazıyı Oku
    Yahu insaf bu kağıdı diğer arkadaşları bilmem ama en azından size sevdiren bu konuda aydınlatan her sorunuzu cevaplayan biri olarak en azından işyat hakkındaki değerlendirmeleriniz için teşekkür ederim demeniz lazım.Borsa başka bir şey kağıt ve iştigal ettiği konu hakkında bilgili olmak başka bir şey.Bak dediğin olmadı demek ki sen bu işi bilmiyorsun demek haksızlık olur.Borsada nice batık şirket tavan tavan gitmiştir.Benim dediklerim sağlam rasyonel bir fon olan işyat hakkındaydı ,son iki üç aydaki işyat benim bildiğim işyat değil,borsa kağıdı oldu,hakkında artık değişik düşünüyorum.Borsada da her şey mümkün yarın 2.5 da olur 3 de.Ama eskiden rahatlıkla bu kağıtda zarar olmaz korkmadan alın diye tavsiye verdiğim kağıt hakkında şimdi aynı şeyleri asla yazmam.Neyse herkesin aklı var yatırımcıları şu anda karda ,önemli olan o bence keyfini çıkarın arkadaşlar,önemli olan kazanmaktır,kazandınız ,paralarınızı güzel günlerde yemek nasip olsun.
    Hayır hayır yanlış anlama sen bu işi bilmiyorsun demedim. Sadece dediğim şey ben bu işi iyi biliyorum dediğin an kaybedersin dedim farklı şeyler yoksa bu kanalda eski olduğunu tabiki biliyorum Defter değeri üzerine kesin çıkmaz ön görüsü yanlış. Her kağıt gök yüzüne de çıkabiliyor yerin dibine de girebiliyor borsa burası

Alıntı Originally Posted by hkm Yazıyı Oku
    Yanılmıyorsam siz şayet hisse defter değerini bulursa ve geçerse tekrar alırım demiştiniz. Bir de hisse 1.60 iken yukarı potansiyelinin bittiği gibi yorumlar yapmıştınız en azından o yönde beklentiniz olmuştu, o süreçte antipatik görünmnizin nedeni bu idi. Yoksa kimsenn sizin borsa tecrübenize veya kağıt hakkındaki bilginize bir şey dediği yok. Albrka da size bol kazançlar arada takip ettiğim bir hisse,
    En Güçlü İki silah "Sabır" ve "Zaman" dır. Yazdıklarım beni bağlar; Kesinlikle yatırım tavsiyesi olarak algılanmasın.

Yok sn magnetic defter değerini geçerse rasyonel olmaz açığa satarım demiştim.Neyse Dediğim gibi arkadaşlar bu işyat benim üzerine analiz yaptığım işyat değil,hareketleri,hacmi,değerlendirme fiyatı ,iskontosu falan her şey değişik,ben bu kağıt hakkında yorum yapamam cidden ,her şey olabilir burası borsa elbet,ben 20 yıldır borsayı takip ediyorum,elbet bu mecrada herşeyin olabileceğini bilecek kadar deneyimim var.Burada cidden yazdıklarımdan kırılan arkadaş olduysa özür dilerim,şu anda görüyorum ki kağıda spek dadanmış olduğunu düşünsem de , yorumcular arasında spek yandaşı bence yok.(Tek bir istisna dışında onu da sizler de eski yazılara bakarsınız kolayca tespit edebilirisiniz,o yorumcudan şüpheliyim)

Sayın:Hkm Nazik ve kırıcı olmayan tavrınız için teşekkürler.. Selametle kalın

Alıntı Originally Posted by magnetic Yazıyı Oku
    Sayın:Hkm Nazik ve kırıcı olmayan tavrınız için teşekkürler.. Selametle kalın
    Siz de sn magnetic eski bir işyatçı olarak yatırımcı arkadaşların kazanmasına da yeni yıla mutlu girmelerine de çok sevindim.Bakalım artık bedellisi var, çok düştü diye albarakaya girdik,inanılmaz işler dönüyor orda.Şimdilik çok iyi gidiyor,albarakaya ne olacak ben onla uğraşayım sizlere daha fazla gürültü kirliliği yapmayayım.Herkese iyi yıllar bol kazançlar arkadaşlar.

Sayfa 796/930 İlkİlk ... 296696746786794795796797798806846896 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •