Sayfa 807/930 İlkİlk ... 307707757797805806807808809817857907 ... SonSon
Arama sonucu : 7440 madde; 6,449 - 6,456 arası.

Konu: ISYAT İş Yatırım Ortaklığı

1. Ne olacak bu iş yatın hali.2’nin üzerinde tutunamıyoruz

2.  Alıntı Originally Posted by Aldo Yazıyı Oku
    Ne olacak bu iÅŸ yatın hali.2’nin üzerinde tutunamıyoruz
    Hala utanmadan ölü taklidi yapıyor. Bakalım nereye kadar dayanabilecekler..YTD

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

3. İşyata çok güvenip kendi çapımda yüklü girdim Haziran dan beri.uzun yıllar biriktirip ikinci emeklilik düşünüyorum.doğru yoldamıyım sizce arkadaşlar

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Moscow, Istanbul, Bogota, Amsterdam
    Gönderi
    1,948
     Alıntı Originally Posted by Aldo Yazıyı Oku
    İşyata çok güvenip kendi çapımda yüklü girdim Haziran dan beri.uzun yıllar biriktirip ikinci emeklilik düşünüyorum.doğru yoldamıyım sizce arkadaşlar
    2 sene sonra konusalim ,
    tam zamaninda almissin hazirandan beri zaten cok guzel yukseldi daha ne olsun .

5.  Alıntı Originally Posted by richardbozkurt Yazıyı Oku
    2 sene sonra konusalim ,
    tam zamaninda almissin hazirandan beri zaten cok guzel yukseldi daha ne olsun .
    Teşekkürler Bozkurt. İki sene sonra çok daha iyi olur mu demek istediniz.İnşallah hepimiz kazanırız.

6. Arkadaşlar faizlerin düşmesi işyatın gelirlerini ve hisse performansını nasıl etkiler sizce?

7.  Alıntı Originally Posted by Aldo Yazıyı Oku
    İşyata çok güvenip kendi çapımda yüklü girdim Haziran dan beri.uzun yıllar biriktirip ikinci emeklilik düşünüyorum.doğru yoldamıyım sizce arkadaşlar
    Aynı yoldayız arkadaş, Yeterince ISYATım olunca, temettülerin bir kısmını harcayıp, bir kısmı ile başka temettü hissesi almayı düşünüyorum. Ne olur ne olmaz biri vermezse biri verir diye, ama önce ISYAT yeterince alınmalı.

Alıntı Originally Posted by deti Yazıyı Oku
    Aynı yoldayız arkadaş, Yeterince ISYATım olunca, temettülerin bir kısmını harcayıp, bir kısmı ile başka temettü hissesi almayı düşünüyorum. Ne olur ne olmaz biri vermezse biri verir diye, ama önce ISYAT yeterince alınmalı.
    Hedef güzelmiş, umarım yeterince işyatınız olur. En önemli şey bu sanıu. Aslında keşke işyatın alternatifi çok olsaydı ama neredeyse temettü kültürü olan bir elin parmakları kadar şirket var.

Sent from my iPhone using Tapatalk
    “The trend is your friend until the end when it bends.” - Ed Seykota

Sayfa 807/930 İlkİlk ... 307707757797805806807808809817857907 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •