Sayfa 852/930 İlkİlk ... 352752802842850851852853854862902 ... SonSon
Arama sonucu : 7440 madde; 6,809 - 6,816 arası.

Konu: ISYAT İş Yatırım Ortaklığı

1. Yani kagidin hikayesine bakiyorsun, tas gibi durmus, yillarca temettusunu odemis, yillanmis kucuk yatirimcilari var, cumhuriyet'in goz bebegi is bankasinin kagidi ama spek geliyor bir saga bir sola vuruyor. Ne gunlere kaldik.

Ayrica ne ilginctir ki bizde kucuk yatirimciyi korumaya yonelik tum aksiyonlar gobekli abilerin isine yariyor. Yani aksiyon aliniyor falan da arkadas bu kagit iki aydir yapiyor be bu hareketi.
    Paylaşımlarım kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.

2.  Alıntı Originally Posted by Altıncı Hisse Yazıyı Oku
    Şimdi arkadaşlar bende işyat var, p.tesi diyelim ki bir miktar sattım, aynı gün başka bir hisse alabilir miyim, yoksa T+2 beklemem mi gerekecek?
    Malesef beklemeniz gerekiyor Halkbank tan bende bugün sattım salı günü paranızı çekebilirsiniz dediler
    Saygılar

3.  Alıntı Originally Posted by Mevduatçı59 Yazıyı Oku
    Malesef beklemeniz gerekiyor Halkbank tan bende bugün sattım salı günü paranızı çekebilirsiniz dediler
    Saygılar
    Ben para demiyorum, sattığımın karşılığı aynı gün başka bir hisse alabilir miyim?

4.  Alıntı Originally Posted by Altıncı Hisse Yazıyı Oku
    Ben para demiyorum, sattığımın karşılığı aynı gün başka bir hisse alabilir miyim?
    Alabilirsin.

5.  Alıntı Originally Posted by Altıncı Hisse Yazıyı Oku
    Alabilirsiniz hocam. Paraniz t+2'ye Kadar sifir gorunmez. Sattiginiz gibi islem limitiniz hesapta gorunur.

6. Arkadaslar takastan da ciktiktan sonra sizce bu kagit nerede yatay hareketine baslar?

7. Teşekkürler...

8.  Alıntı Originally Posted by canozlu Yazıyı Oku
    Arkadaslar takastan da ciktiktan sonra sizce bu kagit nerede yatay hareketine baslar?
    İş bankası hisselerinin belli bir oranı devlete geçerse işyatırıma olumlu yansırmı acaba?

Yatırım tavsiyesi değildir.

Venus Z20 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 852/930 İlkİlk ... 352752802842850851852853854862902 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •