Sayfa 854/930 İlkİlk ... 354754804844852853854855856864904 ... SonSon
Arama sonucu : 7440 madde; 6,825 - 6,832 arası.

Konu: ISYAT İş Yatırım Ortaklığı

1. Vay be isyat 2.18. Bir zamanlar 0.8x lı fiyatlardayken beğenmezdim de 0.7x lere gelsede alsam derdim. Neden yükseldi acaba? Temettü verimi mi arttı? Yoksa yıllarca arpalıktı yabancı gitmeden son bir altın vuruş mu yapayım dedi?

Günlük trade kağıdı olmadığını öğrenenler olmuştur umarım. İşyat temettü hissesidir al unut temettüsü ile yeni hisse al unut çarşamba günü yükseliş yaşanması muhtemel.. malum temettü ödemleri hesaplara yansıyacak ky yeni alım yapar..

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Dünyadan uzak
    Gönderi
    22,116
    Bir nevi kimya ki Alimi yoktur.Tecrübe ettikçe biriken cahilliktir Aşk''"! “MASA KASA NİSAABRACADABRA
    Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler kendime aldığım notlardır.Bu bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir

4. Borsanın en defansif kağıtlarından birini 1 aydır asansör yaptılar Yine de sert düşüşlerin başladığı tarihe göre (şubat ortası diyelim) en az kayıpta olanlardandı bugünkü tabana kadar.

Şu temettü muhabbeti bitse de 1 yıl rahat etsek, ekrandan silsek

5. Benim haftalık rapordan anladığım kadarıyla 3 milyonluk bir zarar var. Doğru mu yorumluyorum?
    Paylaşımlarım kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.

6. Onlarin mk sana bisi olmasin.. Elinde mal tutan nerde verebikir bilmiyorum tecrubelerim yarinda taban diyor.. Ne guzel burutmus. Ne guzel onlemmis degil mi? Savruomuyor hep tabanda kaliyor..
     Alıntı Originally Posted by canozlu Yazıyı Oku
    Benim haftalık rapordan anladığım kadarıyla 3 milyonluk bir zarar var. Doğru mu yorumluyorum?
    SM-A505F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7.  Alıntı Originally Posted by canozlu Yazıyı Oku
    Benim haftalık rapordan anladığım kadarıyla 3 milyonluk bir zarar var. Doğru mu yorumluyorum?
    Sayın Canozlu ben anlamıyorum da bu haftalık raporda kar zarar belli oluyor mu?

8.  Alıntı Originally Posted by Aldo Yazıyı Oku
    Sayın Canozlu ben anlamıyorum da bu haftalık raporda kar zarar belli oluyor mu?
    Yani ben nerelere yatırım yapıldığına bakıyorum genelde. Bir önceki raporda portföy değeri 278 milyon civarındaydı bu raporda 275 milyona düştü. Bu zarar yazdığı anlamına gelir mi bilmiyorum. Belki o 3 milyonu nakitte tutuyorlardır. Emin değilim, doğru okumayı bilen biri yol gösterirse ben de sevinirim.
    Paylaşımlarım kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.

Sayfa 854/930 İlkİlk ... 354754804844852853854855856864904 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •