Sayfa 884/930 İlkİlk ... 384784834874882883884885886894 ... SonSon
Arama sonucu : 7440 madde; 7,065 - 7,072 arası.

Konu: ISYAT İş Yatırım Ortaklığı

1.  Alıntı Originally Posted by Gkhn Yazıyı Oku
    Sn. Hakbern, hissenin son yil haric hareketlerine baksaydiniz bu durumda olmazdiniz. Biz her sene 3 ay disinda olum sessizligine aliskin bir kagidin forum sayfasiyiz burada
    Ama benim gibi yeni ortaklarınızı bilgilerinizden ve tecrübelerinizden mahrum bırakıyorsunuz ortak böyle yapınca
    Şimdi bu hisse daha da net aktif değerine düşmez sanırım?
    Bu fiyattan(iki katı pahalı olarak) alacağız temettümüze bakacağız. Bu mudur?

2.  Alıntı Originally Posted by Foçabeyi Yazıyı Oku
    Ama benim gibi yeni ortaklarınızı bilgilerinizden ve tecrübelerinizden mahrum bırakıyorsunuz ortak böyle yapınca
    Neden düşmesin ki? Hakkı olan net aktif değerdir. Fazlası balondur.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

3.  Alıntı Originally Posted by Serkan74 Yazıyı Oku
    Neden düşmesin ki? Hakkı olan net aktif değerdir. Fazlası balondur.

Bizim borsada hakkı olan fiyattan işlem gören bir tane hisse var mı? İki yönlü fiyatlama için soruyorum bunu.

4.  Alıntı Originally Posted by Foçabeyi Yazıyı Oku
    Bizim borsada hakkı olan fiyattan işlem gören bir tane hisse var mı? İki yönlü fiyatlama için soruyorum bunu.
    Düşmez kanaatine nasıl vardınız ben onu anlamadım? Hissedir çıkar, balondur söner demiş atalarımız.

5.  Alıntı Originally Posted by Serkan74 Yazıyı Oku
    Düşmez kanaatine nasıl vardınız ben onu anlamadım? Hissedir çıkar, balondur söner demiş atalarımız.

Bu yazdığımdan düşmez kanaatini nasıl çıkardınız? İki yönlü fiyatlama; balon fiyat yada defter değenin altı olarak kastetmiştim. Hisse ya balon yada bankalar gibi yerlerde sürünüyor. Değerinde işlem gören neredeyse yok demek istedim mübalağa yaparak tabi.
    Umarım böyle daha açıklayıcı olmuştur.

6.  Alıntı Originally Posted by Foçabeyi Yazıyı Oku
    Bu yazdığımdan düşmez kanaatini nasıl çıkardınız? İki yönlü fiyatlama; balon fiyat yada defter değenin altı olarak kastetmiştim. Hisse ya balon yada bankalar gibi yerlerde sürünüyor. Değerinde işlem gören neredeyse yok demek istedim mübalağa yaparak tabi.
    Umarım böyle daha açıklayıcı olmuştur.
     Alıntı Originally Posted by Foçabeyi Yazıyı Oku
    Pardon, ben "Şimdi bu hisse daha da net aktif değerine düşmez sanırım?" dediğinizde "Şimdi bu hisse daha da net aktif değerine düşmez" şeklinde düşündüğünüzü sanmıştım.

Alıntı Originally Posted by Foçabeyi Yazıyı Oku
    Su an soylenecek yeni bir sey yok maalesef, eski sayfalardaki bilgi birikiminin gayet yeterli oldugunu dusunuyorum, kolayliklar.

8.  Alıntı Originally Posted by Serkan74 Yazıyı Oku
    Pardon, ben "Şimdi bu hisse daha da net aktif değerine düşmez sanırım?" dediğinizde "Şimdi bu hisse daha da net aktif değerine düşmez" şeklinde düşündüğünüzü sanmıştım.
    Anladım. Yanıtınızı yanlış mesajı alıntılayıp verdiğiniz için hatlar karıştı bence.
    Doğru alıntılamayı yapınca her şey yerli yerine oturuyor

Sayfa 884/930 İlkİlk ... 384784834874882883884885886894 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •