Sayfa 926/930 İlkİlk ... 426826876916924925926927928 ... SonSon
Arama sonucu : 7440 madde; 7,401 - 7,408 arası.

Konu: ISYAT İş Yatırım Ortaklığı

1. Ne kadar hareketliydi eskiden ISYAT forumu. Bugün tavan oldu, sonra tavan çözdü. Burada bir kişi yazmamış. Sat-al zamanı mı geldi acaba dedim, ama yine yapamadım.

2. Çanların benim
    Artık yetmez mi tamahkar olun Allah bereket versin
    Biraz da BANTAŞ, AVOD, SEKFK VE piyasa değerinden fazla kasasında parası olan
    VERTU ya bir bakın

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Moscow, Istanbul, Bogota, Amsterdam
    Gönderi
    1,948
    burasi niye boyle, ISYAT neydi ne olmus, satip kacalim mi ?

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Gönderi
    1,948
    kimse varmi ? bi hafta sonra gene bir tek ben yaziyorum ilginc kimse yok

5. varım bekliyorum çalı arkasında, yarın mesela kısmetse alacaz biraz daha heybeye atıp unutacaz...emeklilik için biriktirmeye devam...

6. Mayıs 2020'den beridir bu kağıttayım, şimdi şimdi son 2 aydır karda oturduk.
    Bunun karakteri böyle sanırım, al unut ömürlük

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Gönderi
    1,948
     Alıntı Originally Posted by thanandar Yazıyı Oku
    Mayıs 2020'den beridir bu kağıttayım, şimdi şimdi son 2 aydır karda oturduk.
    Bunun karakteri böyle sanırım, al unut ömürlük
    galiba oyle, pek hareket etmiyor, ettirilmiyor ama hareket zamani geldimi deli tavanlar yapiyor
    yanlis anlasilmasin, hisseye guvenim tam uzun vadede ama hersey tavan yaparken param burda kaldi , ona uzuldum,

8. Evet beyler, bayanlar Canlı olun . Ne öyle üzerine ölü toprağı serpilmiş gibisiniz. Umutsuzluk yok. Cumaya kadar kıpır kıpır , hop hop olunsun. Canlı canlı hep canlı. Neşe içinde kırlara doğru. geçmişi unutun geleceğe bakın. Çok güzel vs. olacak diye bir slogan vardı ama hatırlayamadım.

Yatırım için uzman kurum ve kuruluşlardan profesyonel yardım alınız. Buralarda yazılanlar şahsi sohbettir.

Sayfa 926/930 İlkİlk ... 426826876916924925926927928 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •