Sayfa 812/930 İlkİlk ... 312712762802810811812813814822862912 ... SonSon
Arama sonucu : 7440 madde; 6,489 - 6,496 arası.

Konu: ISYAT İş Yatırım Ortaklığı

1.  Alıntı Originally Posted by TUĞÇE Yazıyı Oku
    % 20 ye yakın temeddü bekliyorum..bence bu piyasada daha iyisi yok
    Benim beklentim daha iyimser. %25. Hatta %25-30 arasında bir değer.

2. Hayirli sabahlar arkadaşlar supriz yok beklenen rakamlar.. surec saat gibi tikir tikir isliyor. Uzuncular icin konusuyorum temettunun oraninada cok takilmamak lazim.temettu orani dusuk kalsada bu sefer portfoy buyuk kalacak buda onumuzdeki yillar icin olumlu olacak. 2020 de malum faizler falan tek haneye geriler ve kalici olursa gelirler duserse portfoyun buyuk kalmasida burda ise yarar.. neden bir cogumuzun maliyeti asagialrda kaldigi icin 2020 yilinda ayni yila oranla verdigi temettu yuzde 10 bile olsa asagidan maliyetlenen icin her halükarda pozitif olur gibi. Tabi bilinmeyen etkenler le beklentilerin her iki yonede agresiflesme ihtimali borsanin genlerinde var. Hakkimizda hayirlisi olsun. Takipteyiz gelismeleri

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Istanbul
    Gönderi
    3,051
    temettü beklentim 0,35 tl
    “Sermaye piyasası, sabırsız kişiden sabırlı kişiye para aktaran bir araçtır". Warren Buffett
    "Don't be dazzled by the stock market.. It's a giant distraction" John Bogle

4.  Alıntı Originally Posted by Trade Shark Yazıyı Oku
    temettü beklentim 0,35 tl
    Kaptan dediğin olursa ateş eder fiyat

5. Bir türlü iki üzerinde kalamıyoruz. İnşallah haftaya başarırız arkadaşlar.

Alıntı Originally Posted by Trade Shark Yazıyı Oku
    Iskur ve Isatr leri borsa kotundan çıkarabilirler. Banka tarafı için olabilir. ISGSY,ISFIN,ISMEN ,ISYAT ayrı işlem görmelidir tabiki.
    Ben pozitif değilim bu konuda, bir potada eritilecektir, ismen ve isyat da eriyip gider.

Sent from my iPhone using Tapatalk
    “The trend is your friend until the end when it bends.” - Ed Seykota

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Istanbul
    Gönderi
    3,051
     Alıntı Originally Posted by kaucuk Yazıyı Oku
    Ben pozitif değilim bu konuda, bir potada eritilecektir, ismen ve isyat da eriyip gider.

e
    evet olabilir. ama olmamasını temenni ederim. Sonuçta yatırım klübü olarak kalmak iyidir
    “Sermaye piyasası, sabırsız kişiden sabırlı kişiye para aktaran bir araçtır". Warren Buffett
    "Don't be dazzled by the stock market.. It's a giant distraction" John Bogle

8. Daha ne kadar süre uykuda kalacak çok merak ediyorum

Sayfa 812/930 İlkİlk ... 312712762802810811812813814822862912 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •