Sayfa 288/930 İlkİlk ... 188238278286287288289290298338388788 ... SonSon
Arama sonucu : 7440 madde; 2,297 - 2,304 arası.

Konu: ISYAT İş Yatırım Ortaklığı

1.  Alıntı Originally Posted by tilkiii Yazıyı Oku
    Fiyat bugün bölündü sanırım . Ben bugün bir kaç lot aldım. Bu durumda temettüden yararlanir miyim? Borsa da çok yeni sayılırım .

General Mobile 4G cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Dün kapanışa kadar alman lazımdı. Hisseler temettü günü genelde temettü tutarı kadar düşer. Şimdi olduğu gibi...

ASUS_Z012D cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2.  Alıntı Originally Posted by Serkan74 Yazıyı Oku
    ben .87 satış yazdım direk. .88 yazsam gidermiş çok işlem olmuş ama güvenemedim elimde kalır diye 1 tık aşağı yazdım.
    87den gittiğine eminmisiniz 88den açıldı.

3.  Alıntı Originally Posted by zeynelce Yazıyı Oku
    Dün kapanışa kadar alman lazımdı. Hisseler temettü günü genelde temettü tutarı kadar düşer. Şimdi olduğu gibi...

Anladım. Sağolun . Öğrenmiş oldum . Kapanistan öncede almıştım .

abdülselam özatak, fethi sekin, ömer halisdemir, turgut aslan, kaşif kozinoğlu...

4.  Alıntı Originally Posted by tilkiii Yazıyı Oku
    Anladım. Sağolun . Öğrenmiş oldum . Kapanistan öncede almıştım .

Kapanıştan önce aldıklarınıza gelmiştir.

5.  Alıntı Originally Posted by zeynelce Yazıyı Oku
    2019da hisseden ne zaman çıkacaksın 1 lirayı ne zaman görecek onu hesapladın mı?? Grafiğine bi bak istersen hisse verdiği temettüyü fiyat olarak hangi aylarda sıfırlamış. Sonra da 2018 mart ayından 2019da hisseden çıkacağın aya kadar parayı faize koysan ne kadar getirir bir de onu hesapla...

Hedef ve varsayim üzerine yapilan bir hesaplama.... Hisse 1 lira olur olmaz onu iddia etmedim... Senedin ikamesi ya da firsat maliyetinden de bahsetmedim. Faiz konumuz degil... 1000 lira ile ne kazanirim da degil...

6.  Alıntı Originally Posted by zeynelce Yazıyı Oku
    87den gittiğine eminmisiniz 88den açıldı.

.88 satıcılı .87 alıcılı açıldı. .88'den yüklü alım oldu. satışlar karşılandı. ben satışa yazmayım aktifden alıcıya sattım. yani evet .87 den satıldı.

7. sattık diyen arkadaşların eski yazılarını okumanızı tafsiye ederim ,hepsi biriktirmeden yanaydı ortalamayı sıfıra çekeceklerdi her sene kira gibi temettü sü vardı )). şimdi de sattık diyorlar hangisine inansın insanlar söyleyin bakalım,sattık yazalım diye mi anlaştınız özel mesajlarınızdan ,öyleyse temettü parasına kadar baya hırçın yazında millet te satsın sizde baya aşağıdan alın ))

Alıntı Originally Posted by ctugrul Yazıyı Oku
    1.20 bekleyenler vardı. Beklentide kaldı tabii. Olacak şey değildi, olmadı.

Klasik hareketini yaptı yine bu senede.

1,05 kapadı. Pazartesi 0,86 açar. O hafta en fazla 0,88-89 belki görür. Sonra Eylül’e kadar aşağı süzülür 0,79-0,82 aralığında bir yerde bir dip yapar.

Bu senede iyi kazanç yapar iyi temettü verirse 1,03-1,07 aralığında tepe yapar.

Bu kağıt böyle.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Herkes amerikayı yeniden keşfetme derdinde.İşte kağıdı bilen yazmış üç gün önce.Oyun planı bunun üzerine kurulmalı.Ama bir önceki mesajımda yazdığım kar durumu gözününde bulundurarak tabi.Faiz altında karı bu kağıtda kabul edilemez olarak görürüm.

Sayfa 288/930 İlkİlk ... 188238278286287288289290298338388788 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •