Sayfa 723/930 İlkİlk ... 223623673713721722723724725733773823 ... SonSon
Arama sonucu : 7440 madde; 5,777 - 5,784 arası.

Konu: ISYAT İş Yatırım Ortaklığı

1.  Alıntı Originally Posted by kaucuk Yazıyı Oku
    Serkan benim tek indikatörüm verimliliğidir, su anda azalmış durumda. Sizin gibi satıp alttan alma hedefim yok, bakış açımdan dolayı. Tek yaptığım almak. Herkes çekinirken en büyük alımlarımı 72-75 aralığından yaptım. Verim %18 üzerine çıkarsa alırım, şu anda ereğli topluyorum... syg

Sent from my iPhone using Tapatalk
    Benim de ortalama 0,78 yüklü işyat var elimde hiç satmadım. Aynen siz gibi eregli topluyorum soluksuz eregli için düşünceleriniz hedefiniz nedir

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Alıntı Originally Posted by BuyukPatron Yazıyı Oku
    Benim de ortalama 0,78 yüklü işyat var elimde hiç satmadım. Aynen siz gibi eregli topluyorum soluksuz eregli için düşünceleriniz hedefiniz nedir

Isyat gibi bunda da hedefim yok açıkçası, sadece topluyorum. Şu anda en büyük avantajı %20 üzeri temettü verimliliği ve 1.25 tl hisse başı temettüsü. 5 senede kendini amorti eder ve isdmr %90 ereğlide yani bence çok avantajlı. Geçen sene adana neyse bu sene onda.

Sent from my iPhone using Tapatalk
    “The trend is your friend until the end when it bends.” - Ed Seykota

Alıntı Originally Posted by mrasen Yazıyı Oku
    "1 in altını bekliyorum" gibi bir ifadem yok.
    1 in altına inmedikçe YATIRIM PORTFÖYÜ oluşturmayı düşünmüyorum..
    1.12'nin altına da inmedikçe TRADE (al-sat) etmeyi düşünmüyorum.
    Herkesi skalası farklı.
    Siz bence bu fiyatları bu kadar uygun ve daha gidecek çok yolu var diyorsanız.. daha fazla alım yapabilirsiniz.
    Günaydın
    Herkesin geçmiş bayramı kutlu olsun.
    Bu sabah oldukça mütevazi miktarda 1,15-1,16 aralığında bir ALIŞ yaptım.
    Niyetim bunu (mütevazi adet de olsa) 1,24-1,25 bandında realize etmek.
    1,12'de ALIŞ'ım bekliyor.

4. 25 mart temettü verdiğinde iş yat 0.81ytl geçen sene %18.70 temettü vermış yanı 1 ytl nomınal değerde 23 krş temettü dostu denen ereğli ise temettü verdiğinde 7.72 geçen dönem %138 vermış yanı 1 ytl nomınal değerden 17.8 krş neden iş yatm bu kadar gölgede hesapta hatamı var gözden kaçan bir şey mı var şu anda iş yat0.81 den 1.17 ye ereğli ise 7.72 den 6.25 geldı o da ayrı bır veri

5. Abiler selamunaleykum..
    Yorumlarinizi okudum cok faydali yorumlariniz var ve ufkumuzu aciyor..

https://twitter.com/BetaTrader2/stat...492226049?s=09

Yeni ogrenmeye baalayan birisi olarak 1.14 desteginden donusu noktasinda dusunceniz nelerdir ? Tesekkur ederim..

6. O hisse çok dilde dolanıyor borsaya giren genelde tenettü değil erkenden para kazanayım diye girdiği için araştırmadan düşünmeden uzun vade bana göre değil yapısıyla o yür hisselere daha çok gidiyor eğer isyat ta bir iki hafta sürekli inip çıksa burada da al satçılar olur harekelenir

7. Merhaba arkadaşlar 50 bin TL kadar isyat alıp uzun vade beklemek istiyorum. Ama bazı yorumlar kafamı karıştırıyor. Bazı arkadaşlar temettü paranızın erimesi demek diyor bazıları bu şekilde girilen hisseler paranızın enflasyon karşısında erimesi demek vs diyorlar. Temettü için hisseye girilmez diyorlar. Buda bende kafa karisikligi yaratıyor. Benim size sormak istediğim şey bu hisseye 50 binlik girsem gelen temettuyude maasima ekleyip harcasam bu benim için külliyen zararmi olur. Yada gelen temettunun yarısını harcasam yarisiyla yine hisse alsam faydası varmı kısacası bu hisseye temettü için girmek akıllıca olurmu yardimlariniz için teşekkürler.

8.  Alıntı Originally Posted by mstyunal Yazıyı Oku
    Abiler selamunaleykum..
    Yorumlarinizi okudum cok faydali yorumlariniz var ve ufkumuzu aciyor..

https://twitter.com/BetaTrader2/stat...492226049?s=09

Yeni ogrenmeye baalayan birisi olarak 1.14 desteginden donusu noktasinda dusunceniz nelerdir ? Tesekkur ederim..
    Bu hissede teknikten ziyade temel analizi tercih edin.

Sayfa 723/930 İlkİlk ... 223623673713721722723724725733773823 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •