Sayfa 817/930 İlkİlk ... 317717767807815816817818819827867917 ... SonSon
Arama sonucu : 7440 madde; 6,529 - 6,536 arası.

Konu: ISYAT İş Yatırım Ortaklığı

Sevgili kardeşim biz kağıdı 224 ten almadık bu bir..ikincisi biz bu tip geri gelmelerine alışığız..üçüncüsü kağıdın 204 ten güne başlayıp 214 kapatması sana niye bu kadar ızdırap veriyor onu anlayabilmiş değilim..
    Sakinlesip rahatlamani tavsiye ediyorum..

2. Foruma yazmıyorum ama yazdıklarınızı takip ediyorum sayın arkadaşlar. Bende 7 aydır tutuyorum hala, hakkımızda hayırlısı olsun, sanırım 2020 de iyi geçecek isyat için, bu hareketler sadece temettü hareketi olmayabilir, saygılar.

3.  Alıntı Originally Posted by Rapmatic Yazıyı Oku
    Foruma yazmıyorum ama yazdıklarınızı takip ediyorum sayın arkadaşlar. Bende 7 aydır tutuyorum hala, hakkımızda hayırlısı olsun, sanırım 2020 de iyi geçecek isyat için, bu hareketler sadece temettü hareketi olmayabilir, saygılar.
    Siz neye bagliyorsunuz rapmatic. işbankası yeniden yapilanma hazineye devir gibi konulardan bi beklenti dogmus olabilirmi. Daha oncede sordum burda ama konu hakkinda fikri olan ongurusu olan arkadaslar destek olursaniz iyi olur kanimca.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Canlı canlı Kademeler https://www.linkpicture.com/q/Screen...207_111836.jpg Dün hedeflediğim fiyat itibariyle 2.16 sattım, fakat sonrasında pişman oldum. Ve başka bir hesapta hiç dokunmamak üzere bir köşeye attım. Sanırım İŞYAT hissesi ancak böyle elde tutulur,

ANE-LX1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    En Güçlü İki silah "Sabır" ve "Zaman" dır. Yazdıklarım beni bağlar; Kesinlikle yatırım tavsiyesi olarak algılanmasın.

5. Bu hisse hayatında hiç tavan olmamış ki!

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

6. Satıyor ama merakı geçmiyor milletin.

7. ISYAT İş Yatırım Ortaklığı

Alıntı Originally Posted by tiko Yazıyı Oku
    Satıyor ama merakı geçmiyor milletin.
    Hayırlısı bakalım..

8. ISYAT.png

Yanlıiş hatırlamıyorsam 2010 dan beri biriktiriyorum. Maliyetim neredeyse Sıfır.
    Zaman zaman üzmüş olsada iyiki çizgimden vazgeçmemişim.
    Ancak daha nereye gidecek merak ediyorum yıllarca iskontolu işlem gördüğü halde değerinin çok üstüne cıktı.

Sayfa 817/930 İlkİlk ... 317717767807815816817818819827867917 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •