Sayfa 864/930 İlkİlk ... 364764814854862863864865866874914 ... SonSon
Arama sonucu : 7440 madde; 6,905 - 6,912 arası.

Konu: ISYAT İş Yatırım Ortaklığı

1.  Alıntı Originally Posted by alos1818 Yazıyı Oku
    Sayın canözlü nedir bi açıklasanız saygılar beklemedeyiz yordu artık
    ema 200'e gidiyoruz.
    Paylaşımlarım kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.

2.  Alıntı Originally Posted by canozlu Yazıyı Oku
    ema 200'e gidiyoruz.
    Kardeşim allah razı olsun ama bunların hiç birini bilmiyorum iyi mi kötü mü daha düşecek mi çıkacak mi saygılar

3. 21 günlük üssel hareketli ortalama 55 günlüğü yukarıdan aşağıya doğru kesiyor. Şuan hisse tam 100 günlük ortalaması olan 2.07'de. Pozitif uyumsuzluk falan da görünmüyor. Spek kağıdı rahat bırakırsa yukarı gitmesi için hiçbir sebep yok. ben düşüş bekliyorum. 200 günlük ortalaması 1.75'de ama oraya bırakmadan alıcısı gelir diye düşünüyorum.

4.  Alıntı Originally Posted by canozlu Yazıyı Oku
    21 günlük üssel hareketli ortalama 55 günlüğü yukarıdan aşağıya doğru kesiyor. Şuan hisse tam 100 günlük ortalaması olan 2.07'de. Pozitif uyumsuzluk falan da görünmüyor. Spek kağıdı rahat bırakırsa yukarı gitmesi için hiçbir sebep yok. ben düşüş bekliyorum. 200 günlük ortalaması 1.75'de ama oraya bırakmadan alıcısı gelir diye düşünüyorum.
    Temel analizi yaptınız mi?

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

5. Temel analiz yaptım. Şirket büyük ihtimal ilk çeyrek zarar açıklayacak, pd/dd'si daha önce hiç bu seviyelere gelmemiş, aracı kurumların yazılımlarından baktığınız zaman 1.20 görünür ama şuan biz biliyoruz ki 1.40'larda ve benim bildiğim iş yatırım 0.90 üzerine bile çıkmadı bu spekülasyon sürecine kadar ayrıca kağıt brüt cezası yemiş ve ek olarak da tüm dünya kriz durumunda, resesyonun kapısındayız falan. Bu gidişat devam ederse ki edecek gibi duruyor, şirket seneye temettü bile ödemeyecektir büyük ihtimal.

Bu ortamda bile hala yukarı vururlarsa bu kağıdı, isterlerse 10 lira yapsınlar açıkçası ben bulaşmam. Eskisi gibi tıngır mıngır, günlük 3 kuruş aşağı 5 kuruş yukarı hareket eden işyat geri gelsin her kademeden biriktirelim.

6.  Alıntı Originally Posted by canozlu Yazıyı Oku
    Temel analiz yaptım. Şirket büyük ihtimal ilk çeyrek zarar açıklayacak, pd/dd'si daha önce hiç bu seviyelere gelmemiş, aracı kurumların yazılımlarından baktığınız zaman 1.20 görünür ama şuan biz biliyoruz ki 1.40'larda ve benim bildiğim iş yatırım 0.90 üzerine bile çıkmadı bu spekülasyon sürecine kadar ayrıca kağıt brüt cezası yemiş ve ek olarak da tüm dünya kriz durumunda, resesyonun kapısındayız falan. Bu gidişat devam ederse ki edecek gibi duruyor, şirket seneye temettü bile ödemeyecektir büyük ihtimal.

Bu ortamda bile hala yukarı vururlarsa bu kağıdı, isterlerse 10 lira yapsınlar açıkçası ben bulaşmam. Eskisi gibi tıngır mıngır, günlük 3 kuruş aşağı 5 kuruş yukarı hareket eden işyat geri gelsin her kademeden biriktirelim.
    İzninizle bir kaç düzeltme yapmak istiyorum. 3 aylık 1.5mil zarar bekleniyor ayrıca pd/dd şu an tam 1.50 olmuş durumda. Son 10 yıl geriye bakarsak şu anda .80 ~ .86 fiyatta olmasını beklerdim.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Istanbul
    Gönderi
    3,050
    Ahmet mergen hocadan 2 nisan tarihli analiz.

“Sermaye piyasası, sabırsız kişiden sabırlı kişiye para aktaran bir araçtır". Warren Buffett
    "Don't be dazzled by the stock market.. It's a giant distraction" John Bogle

Haftalik deger kaybi yaklasik 200.000 tl.

Sent from my iPhone using Tapatalk
    imza yok.

Sayfa 864/930 İlkİlk ... 364764814854862863864865866874914 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •