Special Days Image
Sayfa 863/930 İlkİlk ... 363763813853861862863864865873913 ... SonSon
Arama sonucu : 7440 madde; 6,897 - 6,904 arası.

Konu: ISYAT İş Yatırım Ortaklığı

1.  Alıntı Originally Posted by richardbozkurt Yazıyı Oku
    dostum ben yillardir investingi takip ederim su forum sayfasi nerde allahini seversen ? daha bir ekre bile ordaki forma giremedim
    https://tr.investing.com/equities/is...rt.-commentary

2. merhabalar.uzun zamandır burda yazmıyordum investing de takılıyordum. toplamaya devam

3.  Alıntı Originally Posted by johnmaynardkeynes Yazıyı Oku
    merhabalar.uzun zamandır burda yazmıyordum investing de takılıyordum. toplamaya devam
    Hoşgeldiniz. Bu forumda jmk nickli bir arkadaş daha var, inanın onu siz zannediyordum :D

4.  Alıntı Originally Posted by Delta Heavy Yazıyı Oku
    Hoşgeldiniz. Bu forumda jmk nickli bir arkadaş daha var, inanın onu siz zannediyordum :D
    ben uzun zamandır yazmıyordum en son kalvin falan vardı buralarda gerçi investingde de göremiyorum onu forumun ios uygulaması olsaydı daha iyi olurdu kolay girme açısından

5.  Alıntı Originally Posted by johnmaynardkeynes Yazıyı Oku
    ben uzun zamandır yazmıyordum en son kalvin falan vardı buralarda gerçi investingde de göremiyorum onu forumun ios uygulaması olsaydı daha iyi olurdu kolay girme açısından
    Kalvin hissedeki hareket başlamadan önce ev alacağım diye satmıştı diye hatırlıyorum.

Bu arada doğrudan ios uygulaması yok ama Tapatalk isimli uygulama ile hisse.net'e bağlanabiliyorsunuz, kullanışlı bir uygulama tavsiye ederim.

6.  Alıntı Originally Posted by Delta Heavy Yazıyı Oku
    Kalvin hissedeki hareket başlamadan önce ev alacağım diye satmıştı diye hatırlıyorum.

Bu arada doğrudan ios uygulaması yok ama Tapatalk isimli uygulama ile hisse.net'e bağlanabiliyorsunuz, kullanışlı bir uygulama tavsiye ederim.
    Şimdi telden girebildim sanırım teşekkür ederim tavsiyeniz için

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

7. günlükte death cross yakın.
    Paylaşımlarım kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.

8.  Alıntı Originally Posted by canozlu Yazıyı Oku
    günlükte death cross yakın.
    Sayın canözlü nedir bi açıklasanız saygılar beklemedeyiz yordu artık

Sayfa 863/930 İlkİlk ... 363763813853861862863864865873913 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •