Sayfa 785/930 İlkİlk ... 285685735775783784785786787795835885 ... SonSon
Arama sonucu : 7440 madde; 6,273 - 6,280 arası.

Konu: ISYAT İş Yatırım Ortaklığı

162 direncini zorlamaya başladı ,çok yakında ani bı atakla uzaya çıkacak..
    125 ten beri daha fazla yükselmez nidaları arasında devamlı yükseldi ve 170 portföy değerine yaklaştı..
    Ayrıca bu yükselişi sindire sindire yaptı..
    Temettuye 3 ay kalmış hala yukselemez deniliyor..
    Adamların hiç işi gücü kalmamis 3 ay boyunca kağıdı dusurecekler ve açlık ve kıskançlıktan gözü dönmüş akbabalara ben yiyemedim sen ye diyecekler..
    Daha çok beklersiniz..
    Yeni yılda 170 üzeri fiyatlarda görüşmek dileğiyle kağıdı elinde tutanlara bol şanslar...

İşyat gitmesin sabit kalsın, kârlılığı 50/65 milyon aralığında olsun ve %20 üzeri Roe (öz sermaye kârlılığı) ile devam etsin bana yeterde artar bile.

Zaten kârını tamamiyle dağıtan bir fon olduğu için fiyatının sabit kalması mantıklıdır.

Sent from my iPhone using Tapatalk
    “The trend is your friend until the end when it bends.” - Ed Seykota

Destekler 1,56-1,58-1,59
    Dirençler 1,62-1,64-1,65
    En Güçlü İki silah "Sabır" ve "Zaman" dır. Yazdıklarım beni bağlar; Kesinlikle yatırım tavsiyesi olarak algılanmasın.

4. Gelecek haftaninda yatay gidecegi varsayimi ile son ceyrekte yaklasik 10 milyon yaparsak. Yil bitti gelsin 2020. Birde ilk ceyregi gorelim. Artik fiyattan cok temtettu konusulmaya bslanir.. simdiden herkese iyi seneler. Saglik sihhatli bol kazanclar inşaallah.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

5.  Alıntı Originally Posted by kim bilir ki Yazıyı Oku
    Gelecek haftaninda yatay gidecegi varsayimi ile son ceyrekte yaklasik 10 milyon yaparsak. Yil bitti gelsin 2020. Birde ilk ceyregi gorelim. Artik fiyattan cok temtettu konusulmaya bslanir.. simdiden herkese iyi seneler. Saglik sihhatli bol kazanclar inşaallah.

Nakit temettü ve bedelsiz verirse ozaman düşünemiyorum gideceği yerleri..
    1.70 - 2 falan çok komik kalır ozaman...

6. Olursa ne ala.. bilen arkadaslar cevaplayabilirmi ben bu yedek olayindayim hala. gecmis yillarda yedeklerden dagittigi gibi bu senede yedeklere ekleme yapabilir mi? Yapacaksa bunu hangi asamada nasil duyuruyor. Daha oncede soyledigim gibi Genel olarak pozitif dusunuyorum ama yedek politikasi temettuyu dusurucekse eger yatirimcida hayal kirikligi olabilir. Temettu konusunda Beklentiyi yukseltmekte cok mantikli degil gibi

7. Pozitif dusunme nedenimde en buyuk etken faiz imdirimleri. Anlasilan 2020 de Faiz indirimi devam edecek. Fazilerle arasindaki fiyatlama ilsiki ters orantili oldu bu sene. Kadim konumuz olan iskonto oranindaki olasi degisikligin ve olusacak yeni iskonto oraninin (olacaksa tabi olmama ihtimalide yok degil) nereler olacagini faizler le olan iliskisi belirleyecek gibi. bakalim neler olacak hayirlisi..

8. 1.70 i gördünüz mü :D

Sayfa 785/930 İlkİlk ... 285685735775783784785786787795835885 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •