Sayfa 795/930 İlkİlk ... 295695745785793794795796797805845895 ... SonSon
Arama sonucu : 7440 madde; 6,353 - 6,360 arası.

Konu: ISYAT İş Yatırım Ortaklığı

1. Küçük yatırımcıyı defter değeri mevzusunda çok şahane döktüler yalnız Selam olsun defter değercilere koca yürekli borsa proflarına :D Umarım onlar da eğleniyorlardır.

Yatırım tavsiyesi değildir.

Alıntı Originally Posted by BuyukPatron Yazıyı Oku
    Küçük yatırımcıyı defter değeri mevzusunda çok şahane döktüler yalnız Selam olsun defter değercilere koca yürekli borsa proflarına :D Umarım onlar da eğleniyorlardır.

Yatırım tavsiyesi değildir.
    Ve aleykümselam büyükpatron,mesaj bana mı bilmem ama, albarakadayım işyata vaktim çok olmuyor.Arada bakıyorum ,sizler adına çok seviniyorum.İnşallah daha çok kazanırsınız.Çok şükür albaraka bunu aratmıyor maşallah rela madrid barcelona maçı gibi,, bunun maçı o kadar heyecan vermiyor.Kağıda gelince cidden inanılmaz işler oluyor,kazancınız daim olsun.Fikir beyan etmiyeceğim kızıyorsunuz sonra,paramın olmadığı bir kağıt,bu saatden sonra param kağıtda olursa da ne yönde olacağı malum,onu da buraya yazarsam elimi belli etmiş olurum,mutlaka anlayış gösterirsiniz diye düşünüyorum.Herkesin yeni yılı kutlu olsun.

Aslında şunu öğrendim ne olursa olsun paran bir kağıtda değilse o topiğe yazmıyacaksın,ne olursa olsun hayra geçmiyor, gereksiz vakit kaybı,ve antipatik olmanın en kısa yollarından biri.Bu son işyat tartışmalarının bana verdiği ders bu oldu.Buna bundan sonra kesinlikle riayet ederim.Kime neyi niye anlatıyorsun sana ne di mi)))))))))))

Şöyle topikte geriye doğru bir baktım. Kimler gelmiş kimler geçmiş diye alsatcısı Üstten satayım alttan alayımcisi teknikcisi temelcicisi vb vb .

Her türden yatırımcı var, ancak çoğu kısa süreli, hedef rakamlı. İşin ilginci hepsi doğru, herkes kendi doğrularında. Benim için de Nasrettin hoca fıkrasındaki gibi sende haklısın diyorum içimden. Neyse borsa böyle birşey işte hancı yolcu ilişkisi ... Bu sene maliyetim 0 ya da 0 a yakın olacak, sonrası için hedefim yok, benim için işyat perpetual income machine. Topik te hayatın içinden bir pencere ...

Sent from my iPhone using Tapatalk
    “The trend is your friend until the end when it bends.” - Ed Seykota

Üstad 45 kuruş temettü verirse seni yemeğe götüreceğim söz :D Ağzından bal damlıyor değimi tam bu gönderi için uygun En merak ettiğim şey elindeki işyat lot sayısı

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Bu arada 45 kuruş temettü verir diye yazdığımda yemek sözü vardı hala geçerli mi ))))))))))))

6.  Alıntı Originally Posted by hkm Yazıyı Oku
    Bu arada 45 kuruş temettü verir diye yazdığımda yemek sözü vardı hala geçerli mi ))))))))))))
    Temettüye kadar kalırsam canın nereden isterse oradan )

Temettüye kadar kalırsam canın nereden isterse oradan )
    E söz verirken temettüye kadar durma şartı yoktu ya neyse.45 kuruş verirse tekrar mesajlaşırız burdan ,sn büyükpatron,nickinin hakkını vermen lazım artık))))))

8.  Alıntı Originally Posted by kaucuk Yazıyı Oku
    Şöyle topikte geriye doğru bir baktım. Kimler gelmiş kimler geçmiş diye alsatcısı Üstten satayım alttan alayımcisi teknikcisi temelcicisi vb vb .

Her türden yatırımcı var, ancak çoğu kısa süreli, hedef rakamlı. İşin ilginci hepsi doğru, herkes kendi doğrularında. Benim için de Nasrettin hoca fıkrasındaki gibi sende haklısın diyorum içimden. Neyse borsa böyle birşey işte hancı yolcu ilişkisi ... Bu sene maliyetim 0 ya da 0 a yakın olacak, sonrası için hedefim yok, benim için işyat perpetual income machine. Topik te hayatın içinden bir pencere ...

Sent from my iPhone using Tapatalk
    En çok da kalvin reise üzülüyorum ben. Adam ev alacam diye 0.90 lardan çıkmıştı hem evi alamadı hem kağıt bugün itibari ile 1.95 i gördü çok da çabalardı grafik falan çizerdi az bekleseydi aynı evden 2 tane alacaktı 8-9 ay sabır etseydi sadece... Kim bilir belki şubat marta 2 değil 3 ev parası olur :D

Yatırım tavsiyesi değildir. Kendi fikirlerim beni bağlar.

Sayfa 795/930 İlkİlk ... 295695745785793794795796797805845895 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •