Sayfa 486/930 İlkİlk ... 386436476484485486487488496536586 ... SonSon
Arama sonucu : 7440 madde; 3,881 - 3,888 arası.

Konu: ISYAT İş Yatırım Ortaklığı

1.  Alıntı Originally Posted by alicavush Yazıyı Oku
    Arkadaşlar günlük güncel veriyi takip edebileceğim bir link rica edebilirmiyim

http://www.spk.gov.tr/SiteApps/Portf...akliklari/MKYO

2. Teşekkür ederim

Geçen yıl aynı gün 233 milyon

bu yıl 215 milyon.

adamların elindeki paraya bak. Değerlendirememelerine bak.

4. Bana gore en onemli sorumuz degisen ekonomik kosullar nedeni ile alacagimiz temettunun enflasyon karsisinda bir anlam ifade edip etmeyecegi.

Gerisi su an bana gore 2. planda..
    Syg.

Sent from my iPhone using hisse.net

5. Şirketin kendi web sayfasında portföy bilgisini en son 27 Temmuzda güncellemişler.
    http://www.isyatort.com.tr/yatirimci...ilendirmeFormu

6.  Alıntı Originally Posted by ozanz Yazıyı Oku
    Bana gore en onemli sorumuz degisen ekonomik kosullar nedeni ile alacagimiz temettunun enflasyon karsisinda bir anlam ifade edip etmeyecegi.

Gerisi su an bana gore 2. planda..
    Syg.

Sent from my iPhone using hisse.net
    aynen durum budur. enflasyon %14-15 civarındayken %30 getiri hedefiyle girdik bu hisseye hedefi tuttursak bile enflasyon ÜFE %30 oldu. Hedefi tuttursak paramızı anca kurtaracağız.

7. Bugün itibariyle güncel veri 217 milyon oldu. Ama hala ilk 6 ayda elde ettiğimiz karın altındayız. ilk 6 ay da 8.2 milyon kar vardı. Şu an 7.1 milyon kar var. Geçen sene bu zamanlar 18 milyon kar vardı. Umarım sene sonunda 15 milyon kar olur
    Yasal Uyarı
    Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir.

8. Bazı yıllar kar etmediği halde 0,125 kuruş kar verdi ama normalde bu temettüyü verebilmesi için yıl sonunda güncel verinin 228 milyona gelmesi gerekir. Ayrıca asıl önemli olan aslında kar vermesinden dolayı hissenin 1 TL seviyesine gelmesi. Şu an 0,73 kuruş. Neredeyse % 40 yükselecek ki 1 TL olsun. İyi bir kar açıklamazsa 0,84 kuruşu bile zor geçecek gibi görünüyor.

Piyasa kötü onu biliyoruz da bari şu son 3 ay hisse için biraz olumlu geçer de az da olsa toparlanma görürüz. Yoksa tüm beklentiler yalan olacak.
    Yasal Uyarı
    Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir.

Sayfa 486/930 İlkİlk ... 386436476484485486487488496536586 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •