Sayfa 818/930 İlkİlk ... 318718768808816817818819820828868918 ... SonSon
Arama sonucu : 7440 madde; 6,537 - 6,544 arası.

Konu: ISYAT İş Yatırım Ortaklığı

1. Sayın gezer sizi tebrik ederim ne güzel sabredip beklemişsiniz.benim hedefimde sizin bir taraftan elimde tutup diğer taraftan biriktirmeye devam edeceğim inşallah.gerçek yatırımcılık bu herhalde

2. Sayın gezer temettüsüylede hep hissemi aldınız geri? Öneriniz nedir bu konuda teşekkürler

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Istanbul
    Gönderi
    3,050
     Alıntı Originally Posted by SGEZER Yazıyı Oku
    Ek 24257

Yanlıiş hatırlamıyorsam 2010 dan beri biriktiriyorum. Maliyetim neredeyse Sıfır.
    Zaman zaman üzmüş olsada iyiki çizgimden vazgeçmemişim.
    Ancak daha nereye gidecek merak ediyorum yıllarca iskontolu işlem gördüğü halde değerinin çok üstüne cıktı.
    harika.
    bankalarda ve bazı aracı kurumlarda temettüleri maliyetten düşerler . Ondna düşük gözüküyor.
    Tabi 10 yılda maliyet çoktan çıkmış oluyor temettülerle.
    Geçen sene 2000 yılından önce işyat alan bir büyüğümüzün hesabındaki maliyet 0,01 lira idi.
    “Sermaye piyasası, sabırsız kişiden sabırlı kişiye para aktaran bir araçtır". Warren Buffett
    "Don't be dazzled by the stock market.. It's a giant distraction" John Bogle

Benim düşüncem şöyle, isyat i eskiden olduğu gibi ucuza yedirmeyecekler...
    214 fiyat 40 krs temettü veren bı kağıt statüsünde devam edecek gibi..
    Bu sene aynı karlılık ve temettü verimi olmasa bile, temettuden sonra 2 TL lik bı kağıt olarak yoluna devam edecektir bence..
    Eski çamlar bardak oldu diyelim ,inşallah yeni kadehlerle içmeye devam ederiz ...

5.  Alıntı Originally Posted by Boschish Yazıyı Oku
    Bu sene aynı karlılık ve temettü verimi olmasa bile, temettuden sonra 2 TL lik bı kağıt olarak yoluna devam edecektir bence..
    Eski çamlar bardak oldu diyelim ,inşallah yeni kadehlerle içmeye devam ederiz ...

Ben de aynı düşüncedeyim. ISMEN aynen bu şekilde devam ediyor. Şuan 5lirayı geçmiş durumda ISMEN.

6.  Alıntı Originally Posted by Aldo Yazıyı Oku
    Sayın gezer temettüsüylede hep hissemi aldınız geri? Öneriniz nedir bu konuda teşekkürler
    Sn Aldo temettüsüyle almak değil de Genellikle Ağustoe sonu Eylül başı ilave alımlarım oldu.Bence fiyat alım için en uygun fırsatı dönemsel olarak oralarda verdi.

7.  Alıntı Originally Posted by Boschish Yazıyı Oku
    Sn Boschish size katılıyorum değeri yeni fark edildi.Bundan böyle Ucuz ISYAT olmaz görünüyor.İskontolu fiyatlara veda etti.Sanırım bunun bir sebebi İsbankası iştirak Hisselerinden alım kararı vermiş olması.

8.  Alıntı Originally Posted by SGEZER Yazıyı Oku
    Sn Boschish size katılıyorum değeri yeni fark edildi.Bundan böyle Ucuz ISYAT olmaz görünüyor.İskontolu fiyatlara veda etti.Sanırım bunun bir sebebi İsbankası iştirak Hisselerinden alım kararı vermiş olması.
    Umuyorum dediğiniz gibi olur. Ama bu hissenin konjonktürel olarak şu anda min 3.50 seviyelerinde yatay yukarı hareket etmesi ve 4 seviyelerini kovalıyor olması gerekmez miydi?
    Bu hisseyi takip ediyorum umarım haftaya daha aşağılardan alım fırsatı verir de ben de trende yerimi alırım.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Sayfa 818/930 İlkİlk ... 318718768808816817818819820828868918 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •