Sayfa 464/930 İlkİlk ... 364414454462463464465466474514564 ... SonSon
Arama sonucu : 7440 madde; 3,705 - 3,712 arası.

Konu: ISYAT İş Yatırım Ortaklığı

1. bugün 77'den biraz ekleme yaptım 75'e kadar düştü yetişemedin 76'dan biraz daha eklerdim yoksa YTD

Alıntı Originally Posted by johnmaynardkeynes Yazıyı Oku
    bugün 77'den biraz ekleme yaptım 75'e kadar düştü yetişemedin 76'dan biraz daha eklerdim yoksa YTD
    Artık 70 kuruşa düşse bile 1 Lot dahi almam. Dip falan hikaye. Dibin de dibi gelir nasıl olsa her şey bir twite bakıyor. Zaten sürekli zarar yazıyor. ISYAT idare edenlerin de piyasayı okuması senden benden farklı değil.

Yazdıklarım kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir. Hem acemi hem amatörce yazılmış yazılarıma yatırım maksadıyla itibar etmeyiniz.
    Paylaşımlarım asla yatırım tavsiyesi değildir. Kendi aklınıza ve tecrübelerinize göre yatırımlarınıza yön veriniz.

3.  Alıntı Originally Posted by esramarka Yazıyı Oku
    Artık 70 kuruşa düşse bile 1 Lot dahi almam. Dip falan hikaye. Dibin de dibi gelir nasıl olsa her şey bir twite bakıyor. Zaten sürekli zarar yazıyor. ISYAT idare edenlerin de piyasayı okuması senden benden farklı değil.

Yazdıklarım kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir. Hem acemi hem amatörce yazılmış yazılarıma yatırım maksadıyla itibar etmeyiniz.
    katılıyorum ama şöyle bir şeyde var ekonomik olarak şuan sıkıntılar var hem ülke olarak hem şirketler olarak.bir ay içinde yükselebilir de azalabilirde tüm hisseler böyle aslında.belirsizlikler ortadan kalktığında daha sağlıklı yorumlar yapılabilir.ben düştükçe almaya devam edeceğim.tabii bunlar benim fikrimdir yatırım tavsiyesi değildir.

Alıntı Originally Posted by johnmaynardkeynes Yazıyı Oku
    katılıyorum ama şöyle bir şeyde var ekonomik olarak şuan sıkıntılar var hem ülke olarak hem şirketler olarak.bir ay içinde yükselebilir de azalabilirde tüm hisseler böyle aslında.belirsizlikler ortadan kalktığında daha sağlıklı yorumlar yapılabilir.ben düştükçe almaya devam edeceğim.tabii bunlar benim fikrimdir yatırım tavsiyesi değildir.
    84 kuruştan beri alım yapıyorum ortalamam 79.7. Kademeli alımla ne kadar çok sefer aldığım az çok anlaşılmıştır ancak maalesef şirket yönetiminin yatırım anlayışı ve öngörüsü kar elde edebilmekten çok uzak.

BIST'te hemen hemen her sektörden kağıt aldım ancak gidişat bana umut vermiyor. Olumlu bir haber gelmeden kesinlikle bir Lot bile almayacağım.

BIST'te uzun vadeli yatırım yapma niyetinde de Sükut-u hayale uğradım. Zira en ufak bir haberden bile etkilenen bir borsada nasıl 5-10 yıl aynı hisselerde beklenebilir tahayyül edemiyorum maalesef. Şimdiden yatırımım dolar bazında %50 değer kaybetti. Alma ihtimali bir türlü adamakıllı kar yaratamayan ISYAT idarecilerinin olası şans eseri iyi yönetimine bağlı 15 kuruş Temettü mü beni ihya edecek? Artık maalesef bu konuda da çok umutsuzum.

Paylaşımlarım asla yatırım tavsiyesi değildir. Kendi aklınıza ve tecrübelerinize göre yatırımlarınıza yön veriniz.

Dolar 7.20 olmuş hala ISYAT aldım da ne güzel Temettü alacağız diyen var mı aramızda?

6. Esra Hanım iyi sabahlar, İsyatırım ortaklıgı farklı bir hissedir. İlk bu hisseye bulaştığınızda bunu biliyor olmanız gerekliydi. Uçmaz kaçmaz bir hissedir.
    Doların kaç oldugundan ziyade isyata ayırdığınız para ile kaybetmediğiniz anaparanın keyfini çıkarıp olası alternatifleri değerlendirmenin tadını çıkarın.

Kimse %100 doğru kararlar veremiyor . Dolar ve ekonomi ile ilgili konuları başta görmeyip yatırımlarınızı ona göre yönlendirmediyseniz ya da düşüncelerinizde ısrarcı olmadıysanız geçmiş olsun.

Bu arada içinizi rahatlacaksa dolar şu an 6.50 civarında

Not: benimde yaptığım çok salaklıklar var şu bir aylık dönemde ama olan olmuş önümüze bakmalıyız.

Sevgi ve saygılar
    Bol huzur ve kazançlar.

Sent from my iPhone using hisse.net

7. Buyrun portföy değeri 212,160,829.95 1.321057 Cuma dan bugüne 6.5 milyon erimiş yuh artık....

Alıntı Originally Posted by fLameng Yazıyı Oku
    Buyrun portföy değeri 212,160,829.95 1.321057Cuma dan bugüne 6.5 milyon erimiş yuh artık....
    Dolar arttikca portfoy kar edicek diyerek tatava yapan arkadaslara selam ederim.
    Short pozisyonlar tum parayi cekiyor maalesef.

Sent from my iPhone using Tapatalk
    imza yok.

Sayfa 464/930 İlkİlk ... 364414454462463464465466474514564 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •