Sayfa 781/930 İlkİlk ... 281681731771779780781782783791831881 ... SonSon
Arama sonucu : 7440 madde; 6,241 - 6,248 arası.

Konu: ISYAT İş Yatırım Ortaklığı

Alıntı Originally Posted by Serkan74 Yazıyı Oku
    2.16 fiyatını nasıl hesapladınız?

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Speğe güvenerek hesapladım.. İsgsy ve ismen fiyatıyla karşılaştırınca bizimkinin neyi eksik dedim, size zahmet buraya da bir el atın dedim, beni kırmadılar temmetü öncesi sizin için uğrayacağız dediler) İşin şakası bir yana son üç ayda takaslarda sadece 5 m lot yer değiştirmiş buda dolaşımdaki payların sadece %3 ü ne tekabül ediyor. %3 ile bu hareket oluyor sa (0.83-1,65) sanırım kimse masumane bir yükseliş diyemez buna.. Kanımca bu hareketi yapan kişiler hisseyi burada tutmazlar.. Ben daha bu hareketin devamı olacağını düşünenlerdenim.. Speği sevmem ama tanırım..selametle kalın
    En Güçlü İki silah "Sabır" ve "Zaman" dır. Yazdıklarım beni bağlar; Kesinlikle yatırım tavsiyesi olarak algılanmasın.

2.  Alıntı Originally Posted by magnetic Yazıyı Oku
    Speğe güvenerek hesapladım.. İsgsy ve ismen fiyatıyla karşılaştırınca bizimkinin neyi eksik dedim, size zahmet buraya da bir el atın dedim, beni kırmadılar temmetü öncesi sizin için uğrayacağız dediler) İşin şakası bir yana son üç ayda takaslarda sadece 5 m lot yer değiştirmiş buda dolaşımdaki payların sadece %3 ü ne tekabül ediyor. %3 ile bu hareket oluyor sa (0.83-1,65) sanırım kimse masumane bir yükseliş diyemez buna.. Kanımca bu hareketi yapan kişiler hisseyi burada tutmazlar.. Ben daha bu hareketin devamı olacağını düşünenlerdenim.. Speği sevmem ama tanırım..selametle kalın
    Bir spek peşinden koşacak değilim. Benim icin sağlam temel güzel teknik gerekli.

Ben biraz daha bekleyeyim 1.45e kadar risk görmüyorum.

1.43 den geçiyor işlemler

Bir spek peşinden koşacak değilim. Benim icin sağlam temel güzel teknik gerekli.

Ben senin fikrini sormadım, Ama sen benimkini sordun ben de cevap verdim. Ne yapmak istediğin veya ne düşündüğün beni ilgilendirmiyor..
    En Güçlü İki silah "Sabır" ve "Zaman" dır. Yazdıklarım beni bağlar; Kesinlikle yatırım tavsiyesi olarak algılanmasın.

5.  Alıntı Originally Posted by mrasen Yazıyı Oku
    1.43 den geçiyor işlemler
    1.41 den verdim.

6.  Alıntı Originally Posted by magnetic Yazıyı Oku
    Ben senin fikrini sormadım, Ama sen benimkini sordun ben de cevap verdim. Ne yapmak istediğin veya ne düşündüğün beni ilgilendirmiyor..
    Ego tavan galiba? Sana yazmadım zaten. Sana yazsam özelden mesaj atardım. Foruma yazdım merak eden okusun diye.

Ego tavan galiba? Sana yazmadım zaten. Sana yazsam özelden mesaj atardım. Foruma yazdım merak eden okusun diye.

Benim yazımı alıntılayıp altına da lafı koyuyorsun sonra sana yazmadım diyorsun. Genele yazsan zaten bu durum yaşanmaz. Bu arada ego dediğiniz şey ne.. Ego hisse senedi ile ilgili yorumları ego sayfasına yazın bize ne egonun tavan yapmasından..)

1.41 den verdim.

oldukça başarılı bir deal olmuş

Sayfa 781/930 İlkİlk ... 281681731771779780781782783791831881 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz