Sayfa 828/930 İlkİlk ... 328728778818826827828829830838878928 ... SonSon
Arama sonucu : 7440 madde; 6,617 - 6,624 arası.

Konu: ISYAT İş Yatırım Ortaklığı

1. Aldo kafa çalışıyor...isyat nerde bu rakamlar nerde 10 kuruş temettü için bir yıl beklerdin...Hikaye devlet el koyacak ondan ...
     Alıntı Originally Posted by Aldo Yazıyı Oku
    İşyatın tarihinde olmayan bu sert yükselişin sebebi sadece temettü değil, bedelsizde olabilir diye düşündüğüm için size bu soruyu sordum arkadaşlar.
    Redmi Note 8 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. Sayın metamorfoz devletin el koyması bu durumda olumlumu olacak yani.Bilmiyorum açıkçası.Teşekkürler

3.  Alıntı Originally Posted by kaucuk Yazıyı Oku
    Sevgili ortaklar, uzun yıllardır tuttuğum göz ağrım işyat ile yollarımı şimdilik ayırdım.

Biz kazandık, umarım buralardan alan ve yeni girecek arkadaşlarda kazanır.

Sent from my iPhone using Tapatalk
    Tebrik ediyorum. Bilmek yetmiyor, doğru zamanlama önemli. Hatta doğru zamanlama çok daha önemli.
    Biz üç arkadaş 2 yıl önce bu hisseye girdik. Gelecek vadettiği belliydi. Kademeli alım yapıyorduk. Tüm paramızın yarıdan fazlası isyat olmustu. Ortalama .80kr civarı, son alımı .74kr yapmıştık. Tabi o dönemde elimizdeki mal %10 civarı zarardaydı bu da stres yapıyordu.
    İsler düzelmeye başladıkça kar etmeye başladık. Temettu öncesi tekrar 1.00 dan alıma geçtik. Üstüne koya koya gidiyoruz.
    Temettuyu aldık hisse yükselmeye devam ediyor. Temettu sonrası yaklaşık %50 gibi kar ile alttan almak gayesi ile mali boşalttım. Diğer arkadaş da benimle birlikte sattı. 3. Arkadaş satmadı. Ben 30 yıldır borsadayım neler gördüm neler. Diğer saran arkadaş muhasebeci bilanço hazırlıyor hesap adamı. Biz sattık. Satmayan arkadaş borsaya gireli 1 yıl olmuş. Ben anlamam alıp satmaktan yükseliyor iste ne güzel diyen arkadaş dün 2.85den sattı.
    Zamanlama en önemli şey bunu gördük.
    Şimdi herkes 40kr temettu beklerken 34.3kr geldi peki nolacak? İsyat eski günlerine 0.8 pd/dd fiyatlara dönecek mi?
    Bakalım izleyelim. Yeni şeyler öğrendik bu sayede.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

4. Bazen çok bilmemekte işe yarıyor sayın serkan ben şahsen kendimi bu sınıfta görüyorum. Kulağımı tıkadım bir yıldır kendi çapımda yüklü şekilde aldım hala alacağım

308 e kadar çıkarıp 265 e kadar dusurmeleri mal topladiklarina işaret bence..
    Ahali de dayanamayıp mallarını sattı..
    Belkide iyi yaptı ,bilemeyiz..
    Yanlız bu kadar mal niye alındı bu yüksek fiyatlardan.bunu da sorgulamak lazım..
    Ben eski havasına döneceğine inanmıyorum..
    Bu fiyatlardan yoluna devam edecek gibi görünüyor..

6.  Alıntı Originally Posted by Boschish Yazıyı Oku
    308 e kadar çıkarıp 265 e kadar dusurmeleri mal topladiklarina işaret bence..
    Ahali de dayanamayıp mallarını sattı..
    Belkide iyi yaptı ,bilemeyiz..
    Yanlız bu kadar mal niye alındı bu yüksek fiyatlardan.bunu da sorgulamak lazım..
    Ben eski havasına döneceğine inanmıyorum..
    Bu fiyatlardan yoluna devam edecek gibi görünüyor..
    Eski fiyatlarına ancak bölünerek iner bence.

7. Kusura bakmayın da bu fiyatlardan da alınmaz bence.. YTD

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

8. Sayın Nazdrovya bu fiyatlardan alınmaz diye diye buralara geldi. Ona biz karar veremiyoruz.Bekleyip görelim zaman gösterecek.Düşersede kendi açımdan sıkıntı yok parça parça almaya devam ediyorum.saygılar.

Sayfa 828/930 İlkİlk ... 328728778818826827828829830838878928 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •