Sayfa 808/930 İlkİlk ... 308708758798806807808809810818858908 ... SonSon
Arama sonucu : 7440 madde; 6,457 - 6,464 arası.

Konu: ISYAT İş Yatırım Ortaklığı

GRNYO na bakında utanın isyat yöneticileri...117 portföy değeri ve kıytırık bı karla 151 tavan..
    İş Bankası resmen antika bı bankasin ve ahaliye para kazandirmamak üzerine programlanmissin bütün kağıtlarınla.
    Deveden büyük fil var unutmayın..birisi yaptığınız bu sacmaliklara el koyar ins...

2. Ne oldu bu işyata. Sürekli satış baskısı altında yukarı sıçramak için bekliyor mu acaba.

3.  Alıntı Originally Posted by deti Yazıyı Oku
    Aynı yoldayız arkadaş, Yeterince ISYATım olunca, temettülerin bir kısmını harcayıp, bir kısmı ile başka temettü hissesi almayı düşünüyorum. Ne olur ne olmaz biri vermezse biri verir diye, ama önce ISYAT yeterince alınmalı.
    Sayın deti.İnşallah her şey istediğimiz gibi olur. En az beş yıl hektaş ve işyat eşit şekilde biriktirmeye devam edeceğim. Bir yıldır biriktiriyorum zaten.Nedense başka hisse alasım gelmiyor. mutlaka başka güzel hisseler vardır ama. Bir miktarda işmen var onu da bulunduruyorum.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Moscow, Istanbul, Bogota, Amsterdam
    Gönderi
    1,948
     Alıntı Originally Posted by Aldo Yazıyı Oku
    Teşekkürler Bozkurt. İki sene sonra çok daha iyi olur mu demek istediniz.İnşallah hepimiz kazanırız.
    aynen oyle demek istedim

bende ISYAT ve ISMEN var ama ucak oyle cok yuksek degil alimlarim . ISMEN zaten bu gun itibariyle tam tamina %100 getiri ulasti
    ISYAT gayet iyi yolda , alimin iyi noktada demekki kardayim bekliyecem bunlar oyle duracak olan temettu hisselerim

long ISTAY , diger temennilerede katiliyorm, patron hissesi olmayan duzgun firma yok
    yoksa cesitlendiririz portfoyu ama nerde, 3 kagitci dolu piyasa , zaten turkiye ucuz olmasa hic yatirim yapmazdim,
    benim dusuncem yurtdisi piyasalar

5. İşyat hergün aynı nakarat.Akşama kadar artı akşamüstü nötür veya eksi. Bu durumu açıklayabilecek olan var mı. İyi akşamlar herkese

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Istanbul
    Gönderi
    3,049
     Alıntı Originally Posted by Aldo Yazıyı Oku
    İşyat hergün aynı nakarat.Akşama kadar artı akşamüstü nötür veya eksi. Bu durumu açıklayabilecek olan var mı. İyi akşamlar herkese
    ayın 30 u ve 31 ini heyacanla bekliyorum. bilanço günü
    “Sermaye piyasası, sabırsız kişiden sabırlı kişiye para aktaran bir araçtır". Warren Buffett
    "Don't be dazzled by the stock market.. It's a giant distraction" John Bogle

7.  Alıntı Originally Posted by Trade Shark Yazıyı Oku
    ayın 30 u ve 31 ini heyacanla bekliyorum. bilanço günü
    Bir hareket olur diyorsunuz yani sayın Shark. İnşallah ben zaten uzun vadeciyim bekleriz.

8. 30 veya 31 i kesin bilanço günlerimi

Sayfa 808/930 İlkİlk ... 308708758798806807808809810818858908 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •