Sayfa 855/930 İlkİlk ... 355755805845853854855856857865905 ... SonSon
Arama sonucu : 7440 madde; 6,833 - 6,840 arası.

Konu: ISYAT İş Yatırım Ortaklığı

1. Bir sorum var ustadlardan rica ediyorum çarşamba günü hesaplara temettü nakitmi yatacak lot olarakmı yatacak

Yatırım tavsiyesi değildir.

Venus Z20 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. son buyuk temettu gibi geliyor bana...kasayı boşalttı..1.5 tl bile normaldir benim nazarımda

Alıntı Originally Posted by costar Yazıyı Oku
    Bir sorum var ustadlardan rica ediyorum çarşamba günü hesaplara temettü nakitmi yatacak lot olarakmı yatacak

İsteğe göre değişiyor. İsteyen Euro İsteyen Dolar İsteyen TL İsteyen Hisse olarak alabiliyor. Ben Nakit kraldır dedim TL ödeyecekler..

Yazdıklarım kişisel düşüncelerim olup asla yatırım tavsiyesi olarak algılanmasın...

4.  Alıntı Originally Posted by costar Yazıyı Oku
    Bir sorum var ustadlardan rica ediyorum çarşamba günü hesaplara temettü nakitmi yatacak lot olarakmı yatacak

Nakit olarak saat 14:00 ten sonra muhtemelen.

5.  Alıntı Originally Posted by costar Yazıyı Oku

Siz zaten yatırım tavsiyesi vermeyin

Alıntı Originally Posted by el_tanguero Yazıyı Oku
    Siz zaten yatırım tavsiyesi vermeyin
    Bu daha birşey değil. İnvesting de yazmış birtanesi Cuma günü akşam 21:30 da işyat için satış emiri verdim şimdi reddedildi burut takastan dolsyı mı reddedildi diyor :D

Yazdıklarım kişisel düşüncelerim olup asla yatırım tavsiyesi olarak algılanmasın...

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Dünyadan uzak
    Gönderi
    22,110
    temettüyü alan koşacak erken davranmak lazım
    Bir nevi kimya ki Alimi yoktur.Tecrübe ettikçe biriken cahilliktir Aşk''"! “MASA KASA NİSAABRACADABRA
    Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler kendime aldığım notlardır.Bu bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Dünyadan uzak
    Gönderi
    22,110
    iş grubunun yüz karası mıyım diyor ne diyor şair?Bunu brüte sokanı sokacaksın!
    Bir nevi kimya ki Alimi yoktur.Tecrübe ettikçe biriken cahilliktir Aşk''"! “MASA KASA NİSAABRACADABRA
    Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler kendime aldığım notlardır.Bu bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir

Sayfa 855/930 İlkİlk ... 355755805845853854855856857865905 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •