Sayfa 879/930 İlkİlk ... 379779829869877878879880881889929 ... SonSon
Arama sonucu : 7440 madde; 7,025 - 7,032 arası.

Konu: ISYAT İş Yatırım Ortaklığı

1.  Alıntı Originally Posted by Trade Shark Yazıyı Oku
    aynen çay çekirdek eşliğinde izlemelik olmuş orası

bu arada tarihinde böyle bir hacim görmedi..rekor
    Ben iner mi diye dusunurken bu gidiyor
    Ytd elbette;)

"Bir ülkenin bağımsızlığı yabancıların lütuf ve merhametine bırakılamaz."M.Kemal ATATÜRK
    Yazdıklarım yatırım tavsiyesi içermez.Yatırım tavsiyesi verecek yetkinlikte değilim.
    "Memleketim varsa ben de varım."

Benim gibi yaklasik 5 yildir al-yat yapanin aklina bile bu fiyatlarda komple satmak geliyorsa sizleri dusunemiyorum sayin forumdaslar.

Sent from my iPhone using Tapatalk
    imza yok.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Istanbul
    Gönderi
    3,049
     Alıntı Originally Posted by Gkhn Yazıyı Oku
    Benim gibi yaklasik 5 yildir al-yat yapanin aklina bile bu fiyatlarda komple satmak geliyorsa sizleri dusunemiyorum sayin forumdaslar.
    01.07.2019 / 06.08.2020 arası güncel hacimler

2019 yılı öncesinde volatilite bu kadar değildi.

“Sermaye piyasası, sabırsız kişiden sabırlı kişiye para aktaran bir araçtır". Warren Buffett
    "Don't be dazzled by the stock market.. It's a giant distraction" John Bogle

Alıntı Originally Posted by Trade Shark Yazıyı Oku
    01.07.2019 / 06.08.2020 arası hacimler

Sn. Tradeshark,
    Eklediginiz grafikten, Zaten herkes aliyor/satiyor sonucunu mu cikarmaliyiz?

imza yok.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Istanbul
    Gönderi
    3,049
     Alıntı Originally Posted by Gkhn Yazıyı Oku
    Sn. Tradeshark,
    Eklediginiz grafikten, Zaten herkes aliyor/satiyor sonucunu mu cikarmaliyiz?

eski lot akışının bozulduğunu , farklı bir grubun girdiği sonucu çıkarabiliriz. Buda normal işleyişi bozmakta ( bilanço beklentisi/temettü öncesi alım/satım zamanlaması)
    “Sermaye piyasası, sabırsız kişiden sabırlı kişiye para aktaran bir araçtır". Warren Buffett
    "Don't be dazzled by the stock market.. It's a giant distraction" John Bogle

6. Daha yeni başladık bea yaw

7.  Alıntı Originally Posted by tahtakurdu Yazıyı Oku
    Daha yeni başladık bea yaw
    Hikaye sonradan gelecektir. Geldiğinde satma vakti yaklaşmış demektir. Herkes portföy değerine takmış, belki de bu değer uçuşa geçecek geçtiğinde zaten ederini bulmuş olur, yani geç kalınmış olur. Ayrıca birçok hisse ederinin 5 6 katı . Kesinlikle YTD

8. En son takasda 1. alıcı iş yatirim, haftalık takastada 1. alici iş yatirim, millet pahali diyorsa ilk sirada iş yatirim neden işyat aliyor birisi acıklayabilirmi?

Sayfa 879/930 İlkİlk ... 379779829869877878879880881889929 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •