Sayfa 847/930 İlkİlk ... 347747797837845846847848849857897 ... SonSon
Arama sonucu : 7440 madde; 6,769 - 6,776 arası.

Konu: ISYAT İş Yatırım Ortaklığı

1.  Alıntı Originally Posted by Blue_night Yazıyı Oku
    1000 Lot Isyat hissesi olan 343,00₺ nakit temettü alacak.

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Çok teşekkür ederim

Yatırım tavsiyesi değildir.

Venus Z20 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2.  Alıntı Originally Posted by Trade Shark Yazıyı Oku
    Herhangi ekstra bir soru sorulmadı. Coronavirüsle ilgili tüm genel kurullarda zaten kimse net birşey belirtemiyor.
    2 yatırımcı vardı. Genelde çok kişi olmuyor.
    Ayaküstü sohbette İş menkul yetkililerine sordum. İş bankasının devri ile ilgili haber fiyat akışında etkili dedi. Finans grubunda birleşme olur mu diye sorduğumda "Öyle bir durum olmaz" dendi.
    Sayın Trade Genel kurula katıldınız herhalde tebrik ederim. İş Bankası’nın hisselerinin devri işyatı olumlu etkileyecek. Yazdıklarınızdan bunu anladım doğru mudur. Teşekkür ederim.

3.  Alıntı Originally Posted by Blue_night Yazıyı Oku
    1000 Lot Isyat hissesi olan 343,00₺ nakit temettü alacak.

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Temettüyü alabilmek için hisse en son ne zaman elimizde olmalı acaba?

4.  Alıntı Originally Posted by Altıncı Hisse Yazıyı Oku
    Temettüyü alabilmek için hisse en son ne zaman elimizde olmalı acaba?
    Cuma günü elinde olması yererli.

5.  Alıntı Originally Posted by Aldo Yazıyı Oku
    Cuma günü elinde olması yererli.
    Teşekkürler...

6. Merhaba bugün ortalama 2.89 dan hisseye giriş yaptım 1700 civarı lot var merak ettiğim konu bu cuma temettü alabilecek miyim? Ve temettü verildikten sonra hisse fiyatı verilen temettü oranında düşüyor sanırım doğrumu acaba
    Teşekkürler

7. En gec yarın seans kapanışına kadar hisse alım yapabilenler Temettü alcak,Pazartesi temettü miktarı kadar düşük fiyattan acılış yapılacak.Temettüler 2 gün sonra yani carşamba hesaba gecer.(Aracı kuruma göre hesaba geçiş farklılık gösterebilir.)

Alıntı Originally Posted by Mevduatçı59 Yazıyı Oku
    Merhaba bugün ortalama 2.89 dan hisseye giriş yaptım 1700 civarı lot var merak ettiğim konu bu cuma temettü alabilecek miyim? Ve temettü verildikten sonra hisse fiyatı verilen temettü oranında düşüyor sanırım doğrumu acaba
    Teşekkürler
    Temettü dağıtımından yararlanacaksınız. 1700x0,343₺ Cuma kapanış fiyatı üzerinden 0,343₺ düşüp pazartesi güncel rakamdan işlem görmeye başlayacak. Aldığınız nakit temettü ile ilave alım yaptığınızda lot miktarınız artacak.

Yazdıklarım kişisel düşüncelerim olup asla yatırım tavsiyesi olarak algılanmasın...

Sayfa 847/930 İlkİlk ... 347747797837845846847848849857897 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •