Sayfa 682/930 İlkİlk ... 182582632672680681682683684692732782 ... SonSon
Arama sonucu : 7440 madde; 5,449 - 5,456 arası.

Konu: ISYAT İş Yatırım Ortaklığı

Şimdiden 87 oldu bile. Hayırdır inşallah bu piyasada uçuyoruz maşallah.

Ben bunu yazarken 88 de oldu.

77-78 kuruştan mal alanlar boşaltıyor olabilir mi acaba. Şimdiden 10 kuruş Temettü almış gibi oldular. Beklemeye gerek yok

Yazdıklarım kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir. Hem acemi hem amatörce yazılmış yazılarıma yatırım maksadıyla itibar etmeyiniz. www.esramarka.com
    Son düzenleme : esramarka; 13-05-2019 saat: 11:04.
    Paylaşımlarım asla yatırım tavsiyesi değildir. Kendi aklınıza ve tecrübelerinize göre yatırımlarınıza yön veriniz.

2.  Alıntı Originally Posted by esramarka Yazıyı Oku
    Şimdiden 87 oldu bile. Hayırdır inşallah bu piyasada uçuyoruz maşallah.

Ben bunu yazarken 88 de oldu.

77-78 kuruştan mal alanlar boşaltıyor olabilir mi acaba. Şimdiden 10 kuruş Temettü almış gibi oldular. Beklemeye gerek yok

Yazdıklarım kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir. Hem acemi hem amatörce yazılmış yazılarıma yatırım maksadıyla itibar etmeyiniz. www.esramarka.com
    Alttan almak için .88 versem mi çok tereddütüm var

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Alıntı Originally Posted by Serkan74 Yazıyı Oku
    Alttan almak için .88 versem mi çok tereddütüm var

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    88'e yazdım ben ama gitmiyor. 77-78den aldıklarımı 87'den verdim. CDS olmuş 500 10 kuruş Temettümü almışım yeter bana maliyet 60 küsur kuruş olanlar duruyor, dursun onlar bakalım.

Paylaşımlarım asla yatırım tavsiyesi değildir. Kendi aklınıza ve tecrübelerinize göre yatırımlarınıza yön veriniz.

4.  Alıntı Originally Posted by esramarka Yazıyı Oku
    88'e yazdım ben ama gitmiyor. 77-78den aldıklarımı 87'den verdim. CDS olmuş 500 10 kuruş Temettümü almışım yeter bana maliyet 60 küsur kuruş olanlar duruyor, dursun onlar bakalım.

benim bildiğim kadarıyla ilk aldıgın kagıtları ilk başta satıyor , en son aldıklarını en son satıyor,yani eger elindeki işyatlardan ilk satışınsa - ilk işyata girdiğin kademedeki kagıtları satmıssın demektir yani 77-78 dekiler hala duruyor . ben böyle biliyorum. bunuda bu siteden öğrendim , konuyla ilgili net bilgisi olan yazabilir.

Alıntı Originally Posted by kalvin Yazıyı Oku
    benim bildiğim kadarıyla ilk aldıgın kagıtları ilk başta satıyor , en son aldıklarını en son satıyor,yani eger elindeki işyatlardan ilk satışınsa - ilk işyata girdiğin kademedeki kagıtları satmıssın demektir yani 77-78 dekiler hala duruyor . ben böyle biliyorum. bunuda bu siteden öğrendim , konuyla ilgili net bilgisi olan yazabilir.
    Doğru fifo var ama Lot benim Lot sıkıntı yok satmadıkça sorun yok. Yani yeni aldığım kadar satış yaptım sonuçta. Ama bu Bist şimdilik bana umut vermiyor.

6.  Alıntı Originally Posted by kalvin Yazıyı Oku
    Aynen. Genelde FIFO yöntemi (First In First Out) uygulanarak muhasebeleştirme yapılıyor. Böyle bir durumda kişinin maliyet ve getiri hesabını kendi yapması daha sağlıklı olacaktır.

G3421 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    "Kaybetmekten kaçınmak yerine kazanmayı amaçlayan her stratejinin sonucu kesinlikle yenilgidir." Von Neumann

87-88 kademeli yazdıklarımın satışı gerçekleşmiş
    84-85'e alış girdim

Alıntı Originally Posted by mrasen Yazıyı Oku
    87-88 kademeli yazdıklarımın satışı gerçekleşmiş
    84-85'e alış girdim
    Daha erken oralar için ama Bist böyle devam ederse gelecektir diye düşünüyorum.

Sayfa 682/930 İlkİlk ... 182582632672680681682683684692732782 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •