Sayfa 101/243 İlkİlk ... 519199100101102103111151201 ... SonSon
Arama sonucu : 1942 madde; 801 - 808 arası.

Konu: Fx blıtz trade (dow gold usd bıtcoın)

Duhul
    Oct 2019
    İkamet
    İzmir
    Gönderi
    1,271
     Alıntı Originally Posted by selym Yazıyı Oku
    XAUUSD - Ne yalan söyliym, bu bölgede tepki bekliyorum... İstediğim gibi bi oluşum olursa dalacam...

Hakikaten bu bölgede fiyat destek buldu. İstediğim formasyon olursa dalacam işleme...

DEMO İşlemlerdir - Kale Almayınız

Selim bey bende toplamaya başlar 1793 den çıkardım.

Fx in %80 i sabır bence. Gerisi kolay. Biraz teknik yeter. Sermayeye cok gerek yok.

Sabir sabir sabir..

Gunlerim guzel geçiyor islemsiz. Cok geriliyordum. Uzaktan arada takip etmekte guzelmis

Bugun eurusd uzerinde çalıştım biraz. Cok durağan ya. Bir yere gittigi yok. Kisa aralikta trade yapacak sistem geliştirmeye çalıştım. Birkac periyotta ayni anda izledim. Fibo kullanmadan sadece bant hareketleriyle biseyler çıkarabilir miyim diye.

Fikir guzel. Ama uzun süre pariteyi izlemem lazım. Gidecek cok yol var. Bir solucan deliği bulursam haber vericem

Geceniz guzel gecsin

Duhul
    Oct 2019
    İkamet
    İzmir
    Gönderi
    1,271
     Alıntı Originally Posted by Dore Yazıyı Oku
    Selim bey bende toplamaya başlar 1793 den çıkardım.
    Sesli güldüm Siz kopamıyorsunuz...

Resimdeki kalın beyaz renkteki Yükselen Trendline. Normalde, sırf trendline ile trade ediyor olsak, şu an gayet ideal bi satış bölgesi olurdu. Gerçi satış yapılsa bile SL seviyesi baya yukarıda olur.

Ve siz de sanırım 1793 derken tepeye kadar olan mesafenin %23 ünü falan hedef olarak görüyorsunuz. Mantıklı valla...

Ben şahsen garantici olmayı tercih edecem. Formasyon oluşmasını beklicem.

Duhul
    Oct 2019
    İkamet
    İzmir
    Gönderi
    1,271
     Alıntı Originally Posted by Dore Yazıyı Oku
    Bugun eurusd uzerinde çalıştım biraz. Cok durağan ya. Bir yere gittigi yok. Kisa aralikta trade yapacak sistem geliştirmeye çalıştım. Birkac periyotta ayni anda izledim. Fibo kullanmadan sadece bant hareketleriyle biseyler çıkarabilir miyim diye.

Fikir guzel. Ama uzun süre pariteyi izlemem lazım. Gidecek cok yol var. Bir solucan deliği bulursam haber vericem
    EURUSD ben ilk FX ile çalıştığımda böyle değildi. Günde 100-120 piplik ortalama hareket oluyordu. Şimdilerde neden böyle oldu anlam veremiyorum. (Şu an baktım, 14 günlük ATR değeri: 52 - Pes diyorum). Bence EURUSD ye harcayacağınız emeği daha volatil piyasalara dökün. EURUSD vakit kaybı. Spread 0 ise...hmm, M5 grafikte bişeyler yapılabilir belki de...

Sayfa 101/243 İlkİlk ... 519199100101102103111151201 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •