Sayfa 102/243 İlkİlk ... 25292100101102103104112152202 ... SonSon
Arama sonucu : 1942 madde; 809 - 816 arası.

Konu: Fx blıtz trade (dow gold usd bıtcoın)

Selim bey ben fiboyu anlattığınız gibi yani herkesin kullandığı sekilde kullanmiyorum

Bolinger bantlarda bir oluşum meydana geliyor. Onu baz alarak bir fibo çiziyorum. 3 adet bolinger bant bu arada.

Dow da cok guzel isliyor.

Bakin mesela 33600 e kadar düştü ya. Tekrar 33870e kadar cikacak diyor. Benim sistem

Dönersem sadece dow da islem yapicam kendime sozüm var. Hatta tum pariteleri silicem.

Eursud den cok şey çıkar bence. Bu duraganlik risksiz kazanc demek

Duhul
    Oct 2019
    İkamet
    İzmir
    Gönderi
    1,271
     Alıntı Originally Posted by Dore Yazıyı Oku
    Selim bey ben fiboyu anlattığınız gibi yani herkesin kullandığı sekilde kullanmiyorum

Bolinger bantlarda bir oluşum meydana geliyor. Onu baz alarak bir fibo çiziyorum. 3 adet bolinger bant bu arada.

Dow da cok guzel isliyor.

Bakin mesela 33600 e kadar düştü ya. Tekrar 33870e kadar cikacak diyor. Benim sistem

Dönersem sadece dow da islem yapicam kendime sozüm var. Hatta tum pariteleri silicem.
    Allah Allah... Kendinize orijinal bir strateji oluşturmuşsunuz. Bollinger kullanıp bu kadar az şikayet edeni hiç görmemiştim. Normalde herkes şikayet eder (Reaktif).

Demek ki siz proaktif olmuşsunuz...
    DEMO İşlemlerdir - Kale Almayınız

Duhul
    Oct 2019
    İkamet
    İzmir
    Gönderi
    1,271
     Alıntı Originally Posted by Dore Yazıyı Oku
    Eursud den cok şey çıkar bence. Bu duraganlik risksiz kazanc demek
    Lahmacuna iddasına girebilirim.... iddia ettiğiniz bu şey yanlış
    DEMO İşlemlerdir - Kale Almayınız

Alıntı Originally Posted by selym Yazıyı Oku
    Lahmacuna iddasına girebilirim.... iddia ettiğiniz bu şey yanlış
    Henuz test aşamasındayim oyle tam odaklanmadim. Cok izlemem lazım. Huyunu suyunu iyice öğrenmeliyim. Bantlardaki davranışlarını beynime kazımali ve oyle bir model geliştirmeliyim. Acelem yok tadını çıkartarak ilerlicem

Amacim ortalama yapmadan altin vuruş yapmak. Bu sadece eurusd de olur düşünceme gore.

Black Miror dizisini izlediniz mi? Cok tavsiye ediyorlar. Ona başlayabilirim sense8 bitince.

Bu sense8 de cok abartti yanliz. Olayi iyice baska biseye cevirdi. Rahatsiz edici boyutta. Koptum biraz.

Iyi geceler

Sayfa 102/243 İlkİlk ... 25292100101102103104112152202 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •