Sayfa 103/243 İlkİlk ... 35393101102103104105113153203 ... SonSon
Arama sonucu : 1942 madde; 817 - 824 arası.

Konu: Fx blıtz trade (dow gold usd bıtcoın)

Duhul
    Oct 2019
    İkamet
    İzmir
    Gönderi
    1,271
     Alıntı Originally Posted by Dore Yazıyı Oku
    Black Miror dizisini izlediniz mi? Cok tavsiye ediyorlar. Ona başlayabilirim sense8 bitince.
    Şimdi baktım...Sense8 2 sezon sürmüş. Bitirmeye yaklaştınız mı Allah için? Aman Allahım...

Black Mirror hiç duymadım....google da baktım, bilim kurgu falanmış. Siz bili kurgu çok seviyodunuz dimi...yanlış mı hatırlıyorum?

Ben pek yabancı dizi izlemiyorum. Hatta neredeyse hiç. Ama herkes bana tavsiyede bulunuyor. Ve genelde "he izlerim" diyip izlemiyorum.

En son full izlediğim yabancı dizi "Sons of Anarchy" ve harikaydı ve sanırım +18...kan gövdeyi götürüyor.

Vurdulu kırdılı dizileri sevmem normalde, oyüzden baya önyargılı başlamıştım. Tavsiye eden arkadaşım ilk 6 bölümde sıkılabileceğimi ve bunun normal olduğunu söylemişti. Dediği gibi de oldu. Dizinin güzelliği İLERLEDİKÇE ARTTI. Normalde ilerledikçe bozulur.

Altın işlemini kapadım ya, sanki günlerden Cuma oldu bi anda

Beklediğimiz seviyeden beklediğimiz tepki geliyo. Gece 3 e alarm kuracam, duruma göre ALIM girecem.

İyi Geceler herkese
    DEMO İşlemlerdir - Kale Almayınız

Önce ilgimi çekti sonra distopya filan icim karardi
    Simdi gokyuzunu izliyorum. Yildizlar harika.

Dizilerden daha guzel.

Yıldızlı geceler herkese

Duhul
    Oct 2019
    İkamet
    İzmir
    Gönderi
    1,271
    Bugün bu şarkıya dadandım:

Sizin diziye de baktim. Sons of Anarchy..
    Tam erkek dizisi. Benlik degil
    Tesekkur ederim.

Şarkı çok guzelmis.
    Duygulandım ya gece gece

Portakal ve kivi yiyip bu sarki eşliğinde yildizlari izliyorum.

Harika

Anı bozmayalım..

Sevgiler..

Duhul
    Oct 2019
    İkamet
    İzmir
    Gönderi
    1,271
    Sizin diziye de baktim. Sons of Anarchy..
    Tam erkek dizisi. Benlik degil
    Tesekkur ederim.
    Emin ol o dizinin cinsiyeti yok.... ve genelde kızlar daha çok beğeniyo başroldeki herif çok yakışıklı diye...

Olay bi grup motosiklet çetesiyle alakalı. Durmadan mertlik, sadakat, aile kavramlarına vurgu yapıp geçimlerini silah kaçakçılığı ile, blimum yasa dışı işlerle sağlıyolar. Ama o kadar namuslular ki uyuşturucu işine hayatta girmiyolar. (O camia için bu çokkkkkkkkkk namuslu bi yaklaşım). Kaskatı kurallar var çeteye dahil olmak için. iş gittikçe aile meseleleri haline dönüyo ve aile intikamı dizinin merkezi haline geliyo...yalanlar, dolanlar ve tuzaklar....yeri geliyo Jack (başroldeki herif) 'in hamlesini önceden tahmin ediyosun - ve o bambaşka bişey yapıyor ve defalarca oha diyosun...

Dedim ya, ben çokkkkkk önyargılıyım yabancı dizilere karşı. Ama bu başkaydı ve ilk 6 bölüm çok sıkıcı (dizinin genel mantığını anlamak açısından izlenmesi yine de gerekli)

Duhul
    Oct 2019
    İkamet
    İzmir
    Gönderi
    1,271
    Şarkı çok guzelmis.
    Duygulandım ya gece gece

Portakal ve kivi yiyip bu sarki eşliğinde yildizlari izliyorum.

Harika

Anı bozmayalım..

Sevgiler..
    İyi seyirler - 90 ların şarkıları çok güzel...

Alıntı Originally Posted by selym Yazıyı Oku
    Emin ol o dizinin cinsiyeti yok.... ve genelde kızlar daha çok beğeniyo başroldeki herif çok yakışıklı diye...

Olay bi grup motosiklet çetesiyle alakalı. Durmadan mertlik, sadakat, aile kavramlarına vurgu yapıp geçimlerini silah kaçakçılığı ile, blimum yasa dışı işlerle sağlıyolar. Ama o kadar namuslular ki uyuşturucu işine hayatta girmiyolar. (O camia için bu çokkkkkkkkkk namuslu bi yaklaşım). Kaskatı kurallar var çeteye dahil olmak için. iş gittikçe aile meseleleri haline dönüyo ve aile intikamı dizinin merkezi haline geliyo...yalanlar, dolanlar ve tuzaklar....yeri geliyo Jack (başroldeki herif) 'in hamlesini önceden tahmin ediyosun - ve o bambaşka bişey yapıyor ve defalarca oha diyosun...

Dedim ya, ben çokkkkkk önyargılıyım yabancı dizilere karşı. Ama bu başkaydı ve ilk 6 bölüm çok sıkıcı (dizinin genel mantığını anlamak açısından izlenmesi yine de gerekli)

Yorum guzel. Bakicam bu diziye.

Sayfa 103/243 İlkİlk ... 35393101102103104105113153203 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •