Sayfa 104/243 İlkİlk ... 45494102103104105106114154204 ... SonSon
Arama sonucu : 1942 madde; 825 - 832 arası.

Konu: Fx blıtz trade (dow gold usd bıtcoın)

Ara sıra hesaba para yollayıp trade yapmak fena olmazdı. Guzel sinyallerde. Hem hayatını yaşa hem trade yap. Ekran başına kitli olmadan.

Ama altinda şunu öğrendim. Bogalar hep kazanıyor. Bu yuzden 3.sinyalimin alis yonunde oluşmasını bekleyip gireceğim. Altına özel

Kendimi çok kaptırmadan. Insan bir anda kopamiyor

Fakat su hayattan zevk alamama olayını kırdım cok sukur

Birde merhaba tabi ki

Duhul
    Oct 2019
    İkamet
    İzmir
    Gönderi
    1,271
    Günaydın

Mutlu 23 Nisanlar

Mutlu Ramazanlar

Bu akşama belki birileri iftar için mantı yapmak ister: https://www.nefisyemektarifleri.com/...isirme-tarifi/

Gelelim XAUUSD 'ye

Benim için genel durum şu şekilde:

Haftalık Grafik - ALIM YÖNÜNDE
    Günlük Grafik - ALIM YÖNÜNDE
    H4 - SATIŞ YÖNÜNDE
    Para Babaları: SATIŞ YÖNÜNDE
    Sentiment - %58 ALIM - %42 SATIŞ

Gece 3 'te istediğim dizilim oluşmadı ve işleme girmedim. Ama Saat 6 da beklediğim dizilim oluştu ve ALIM işlemine girdim. Fiyat adet gereği bir gıdım öteye gitmeden geri geldi ve daha demin 12: 00 de ALIM işlemini zarar ile kapatıp SATIŞ tarafına döndüm, ve sanırım yine terse yatırılacam. Robot gibi kalmaya devam edip saat 3 e kadar müdahale etmiycem.

Eğer SATIŞ pozisyonum hakkaten doğru ise TP seviyesi 1770 olacaktır; zira o seviye hem EXPANSION 100 seviyesi, hem de Daily Range seviyesi. Yani güzel bir "rastlantı".

Hayırlısı Olsun

DEMO İşlemlerdir - Kale Almayınız

Mektup yazmış.. Cok uzun ama okudum sonuna kadar. Borcumu ödeyeceğim diyor. Samimi ise Allah yardımcısı olsun. Zor bir savaş verecek. Umarim kazanır. Ve zarar gören herkes mutlu olur..

https://eksisozluk.com/thodex-kurucu...?a=popular&p=1

Duhul
    Oct 2019
    İkamet
    İzmir
    Gönderi
    1,271
     Alıntı Originally Posted by Dore Yazıyı Oku
    Ara sıra hesaba para yollayıp trade yapmak fena olmazdı. Guzel sinyallerde. Hem hayatını yaşa hem trade yap. Ekran başına kitli olmadan.

Ama altinda şunu öğrendim. Bogalar hep kazanıyor. Bu yuzden 3.sinyalimin alis yonunde oluşmasını bekleyip gireceğim. Altına özel

Kendimi çok kaptırmadan. Insan bir anda kopamiyor

Fakat su hayattan zevk alamama olayını kırdım cok sukur
    Günaydın

Dore Hocam, siz kopamazsınız

Empati kuruyorum, evet durmadan ekran başında olunca bu iş çekilmez. Ama en azından sorun belli: "Ekran başında kilitli olmak". Bu da demek ki, ortadan kaldırılması gereken şey bu.Yanlış mıyım?

Yine galiba terse düşüyoruz ALTIN 'da Kendimi ternde karşı işlem yapmış gibi hissettim şu an

Selim bey noktayı iyi yakaladınız.

Ekranda kilitli kalmak hayattan alıkoyuyor insani.

Ben altinin 1793 e çıkacağını dusunuyorum. Su an ters taraftayiz fikren

Duhul
    Oct 2019
    İkamet
    İzmir
    Gönderi
    1,271
     Alıntı Originally Posted by Dore Yazıyı Oku
    Selim bey noktayı iyi yakaladınız.

Ekranda kilitli kalmak hayattan alıkoyuyor insani.

Ben altinin 1793 e çıkacağını dusunuyorum. Su an ters taraftayiz fikren
    Günün sonunda siz doğru çıkacaksınız biliyorum ben yarıda falan vazgeçip sizin tarafa ikna oluyorum

Mektubun da 1/3 'ünü falan okudum. Evet samimi, ama samimiyeti o kadar insanı haklarının helal etmeleri gerektiği anlamına gelemez. Ve eminim hiçbiri verdikleri parayı "BORÇ" adı altında vermediler. Dolayısıyla borcumu ödeyeceğim demesi biraz da "geçersiz".

Zor bir durum, intihar edip kolaya kaçmadıysa helal olsun. Çok zor bir durum. Ama sorumluluğu tamamen hacklenmeye yıkamaz...

Selamlar

ben ise binlerce insanın bedduası ve kul hakkıyla ölmek durumunda olacaktım.

İntihar etmemesinin nedeni. Bu korku tarif edilemez birsey ve samimi ise yaptığı tercih cok akli basinda. Mücadele etmeye karar vermek. Bu tercihi yapmasına saygı duydum.

Mektubu bitirirseniz göreceksiniz bazi cozumler sunmus zor durumda olan insanlar için. Bu etkileyiciydi.

Kalbim ona inaniyor. Samimi değil ise Allah daha çok yardımcısı olsun diyebilirim ancak.

Evet haklısınız borç olarak almamış. Ama insanız ve hata yapabiliriz. Cok buyuk hatalar hem de. Hata yapmış.

Insallah telafi eder.. Kendisini geri kazanır. Ve zararda olan insanlar da zararlarını telafi ederler..

Sevgiler

Sayfa 104/243 İlkİlk ... 45494102103104105106114154204 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •