Sayfa 105/243 İlkİlk ... 55595103104105106107115155205 ... SonSon
Arama sonucu : 1942 madde; 833 - 840 arası.

Konu: Fx blıtz trade (dow gold usd bıtcoın)

Sizin Altin analiziniz daha tutarli. Bir kere daha belirteyim

Derin bir yarama parmak bastınız.

Mantı sarımsaksız olmaz. Ama bi sorun yiyebiliyor musun diye

Sarımsak yediğimde yediğim lafin da haddi hesabi olmuyor o yüzden kestim

Dişlerimi 2-3 defa fırçalamama rağmen. Etrafımda burnu cok hassas insanlar var. Özgür degilim (Hüngür hüngür ağlama emojisi)

Eurusd 1.19 hedefimi hala koruyorum.

Duhul
    Oct 2019
    İkamet
    İzmir
    Gönderi
    1,271
     Alıntı Originally Posted by Dore Yazıyı Oku
    Derin bir yarama parmak bastınız.

Mantı sarımsaksız olmaz. Ama bi sorun yiyebiliyor musun diye

Sarımsak yediğimde yediğim lafin da haddi hesabi olmuyor o yüzden kestim

Dişlerimi 2-3 defa fırçalamama rağmen. Etrafımda burnu cok hassas insanlar var. Özgür degilim (Hüngür hüngür ağlama emojisi)
    O derdi çok iyi biliyorum. Ben de sevmeme rağmen yıllardır sarımsak katamadım yoğurda etraftakiler rahatsız olmasın diye. Ama siz de bilirsiniz ki pişince koku yapmıyor (Özbek pilavlarına, eğer yapan kişi hakiki Özbek ise sarımsağı bütün halde kabuğuyla mabuğuyla atar). Şimdilerde rahatsız olan kimse yok, netten araştırıp küçük parçacıklar haline getirilmiş kurutulmuş sarımsak aldım. Hatta daha geçen hafta 1 KG daha aldım Toz değil, dikkatinizi çekerim...baya ufacık ufacık sarımsak parçacıkları. Kurutulmuş olduğu için, her neye katacaksanız bir müddet o şeyin içinde bekleyip yumuşamasını beklemeniz gerekiyor. Atıyorum yoğurda katacaksınız, bi yarım saat falan yoğurdun içinde beklemesi gerekiyor...

XAUUSD - tahmin ettiğim gibi, siz yine doğru çıktınız ve ben SATIŞ işlemini olası en yüksek seviyeden zararla kapadım Ve ALIM (1791) tarafına döndüm. Buradan aşağıya dönecek olursa tam tepeden almış olacam. Ve siz de TP olmak üzeresiniz.

Eğer bu sinyal doğru ise, üst tarafta TP seviyem 1803

Zaman her şeyi gösterecek
    DEMO İşlemlerdir - Kale Almayınız

Duhul
    Oct 2019
    İkamet
    İzmir
    Gönderi
    1,271
     Alıntı Originally Posted by Dore Yazıyı Oku
    Eurusd 1.19 hedefimi hala koruyorum.
    Çok iddialı bir tahmin... ama muhtemelen doğru

Ben olsam şöyle bakıyo olurdum olaya:

Üstte Hedef: 2150
    Altta Hedef: 1990

DEMO İşlemlerdir - Kale Almayınız

Alıntı Originally Posted by selym Yazıyı Oku
    O derdi çok iyi biliyorum. Ben de sevmeme rağmen yıllardır sarımsak katamadım yoğurda etraftakiler rahatsız olmasın diye. Ama siz de bilirsiniz ki pişince koku yapmıyor (Özbek pilavlarına, eğer yapan kişi hakiki Özbek ise sarımsağı bütün halde kabuğuyla mabuğuyla atar). Şimdilerde rahatsız olan kimse yok, netten araştırıp küçük parçacıklar haline getirilmiş kurutulmuş sarımsak aldım. Hatta daha geçen hafta 1 KG daha aldım Toz değil, dikkatinizi çekerim...baya ufacık ufacık sarımsak parçacıkları. Kurutulmuş olduğu için, her neye katacaksanız bir müddet o şeyin içinde bekleyip yumuşamasını beklemeniz gerekiyor. Atıyorum yoğurda katacaksınız, bi yarım saat falan yoğurdun içinde beklemesi gerekiyor...

XAUUSD - tahmin ettiğim gibi, siz yine doğru çıktınız ve ben SATIŞ işlemini olası en yüksek seviyeden zararla kapadım Ve ALIM (1791) tarafına döndüm. Buradan aşağıya dönecek olursa tam tepeden almış olacam. Ve siz de TP olmak üzeresiniz.

Eğer bu sinyal doğru ise, üst tarafta TP seviyem 1803

Zaman her şeyi gösterecek
    Normal sarımsakla bir mi ki. Gordum o dediklerinizden. Almadim. Gerçeğinin yerini hicbirsey tutamaz

Altin 1792 görmeden 1803 gorurse şayet hesaba para aktarir shortlarim 1792 hedefli.
    Insallah once sizin hedefi gorur

Ama şartım önce 1792 görmemesi.

Sayfa 105/243 İlkİlk ... 55595103104105106107115155205 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •