Sayfa 11/243 İlkİlk ... 9101112132161111 ... SonSon
Arama sonucu : 1942 madde; 81 - 88 arası.

Konu: Fx blıtz trade (dow gold usd bıtcoın)

Duhul
    Oct 2019
    İkamet
    İzmir
    Gönderi
    1,271
     Alıntı Originally Posted by Dore Yazıyı Oku
    Merhaba.

Size kalıyorum yön yukari bence de. Altında hedeflerimi önceki sayfalarsa yazdım. Esasen 1830 bekliyorum ama alım için 1676 dan giriş yapacağım.

Ama bakın iki gündür izliyorum sanki bu fiyattan maliyet yaptırmaya çalışıyorlar. Dediğim gibi bir dip bekliyorum sonrasında çıkış. Eğer ki 1676 görmeden 1830 a giderse beni çok şaşırtır.

Bol kazançlar
    Ve fiyatın yakın zamanda 1676 'a düşmesi zor görünüyor..

Zaman herşeyi gösterecek..

Alıntı Originally Posted by selym Yazıyı Oku
    Ve fiyatın yakın zamanda 1676 'a düşmesi zor görünüyor..

Zaman herşeyi gösterecek..
    Altinin sagi solu belli olmaz. Ben 1678 e buy limit emirlerimi girdim bekliyorum orda

1750 hedefiniz icin sizi tebrik ederim
    Şeker Dünyam

Şu an dowdayim. Yeni vade isleme acildi ve zirve gecildi. Satisa basladim. 32500 e kadar bu satislarim devam edecek. 32500 goruldugunde dowdan tamamen cikip gbpusd girmek istiyorum. 1.41 hedefim var ve grafigi harika oldu. 1.3750 gorseydi iyi olurdu gerci
    Şeker Dünyam

Investing.com sitesindeki forumu da takip ediyorum. Yanliz gercekten cok seviyesiz yorumlar var o yuzden burada yazmaya basladim. Dilerim sayimiz artar.

Sevgiler
    Şeker Dünyam

Duhul
    Oct 2019
    İkamet
    İzmir
    Gönderi
    1,271
     Alıntı Originally Posted by Dore Yazıyı Oku
    Investing.com sitesindeki forumu da takip ediyorum. Yanliz gercekten cok seviyesiz yorumlar var o yuzden burada yazmaya basladim. Dilerim sayimiz artar.

Sevgiler
    1750 hedefi güzeldi, ama çok fazla ekside beklemem gerekirdi ve ben buna tahammül edemem. Dün alım işlemimi kapayıp satışa geçtim, satıştan ufak bir şeycikler aldım, ama sonuçta asıl çıkış dalgası elden gitti Bütün hafta altıncılar bugün açıklanan veriyi bekliyormuş demekki.

Ben sadece XAUUSD ile ilgileniyorum. Diğerlerinin sağını solunu kestiremiyorum. Ama siz yazınca GBPUSD baktım, hedefiniz çok makul. Ben orda trade ediyo olsaydım 1,4146 beklerdim herhalde (D1 'de trade ediyo olsaydım). Diğer taraftan aylık grafikte fiyat mühim bir seviyede (resimde).

Ek 27033

İllaki bu seviyelerde bissürü satıcı vardır, ve onları SL etmek adına fiyatı biraz daha yukarı süreceklerdir. Bu durumda 1,41 ler daha makul hale geliyor.

Zaman her şeyi gösterecek

A

Sn selym sonucta kayipta degilsiniz altinda buna da şükür : )

Bakin bir sinyal buldum.1939 a geri gelecek diyor. Cikacagina inaniyorsaniz buralardan yine atlarsiniz trene ama bence dusecek

Gbpusd 1.41 nihai hedefim fakat 1.3750 gormesi gerekir. Once bunu da dusurecekler diyorum Elimde poz kalmadi kapattim ben gbpusd lerimi. Sadece izliyorum. Onun hedefi 1.41 den de yukari. 1.4240 da pozisyonlarimi patlatmislardi gece uyurken. Yine bekliyorum o seviyeyi acikcasi
    Şeker Dünyam

Dowun masallahi var yine gece gece uyutmadi
    Vade bitse de bir rahatlasa.
    Şeker Dünyam

Dow yeni vade 32667 hedefine pozisyon actim.

https://hizliresim.com/IdGwyW
    Şeker Dünyam

Sayfa 11/243 İlkİlk ... 9101112132161111 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •