Sayfa 13/243 İlkİlk ... 311121314152363113 ... SonSon
Arama sonucu : 1942 madde; 97 - 104 arası.

Konu: Fx blıtz trade (dow gold usd bıtcoın)

Duhul
    Oct 2019
    İkamet
    İzmir
    Gönderi
    1,271
     Alıntı Originally Posted by Dore Yazıyı Oku
    Kesinlikle
    En son baktığımda satışım güzel ilerliyodu. Bilgisayrda biraz vakit geçirdim. geri döndüğümde fiyat işlem açtıpım seviyeye dönmüştü Allam yarabbim ya.... Benim için hala H4 yön değişmedi ve satışta bekliyorum. 1725 altı günlük kapanış benim için D1 bazda fiyatın yönünü aşağıya çevirdiği anlamına gelecek, ama galiba öle bişey olmayacak, en azından bugün.

Sizin için de sevindim, bekleyecek misiniz 1746 'yı?

Şimdi aklıma geldi, ekonomik takvime bakacam bugün veya yarın önemli bi veri var mı diye.

Bol kazançlar...

Duhul
    Oct 2019
    İkamet
    İzmir
    Gönderi
    1,271
    Inanilmaz bir altin vurus yaptim altinda. Tek seferde 50 pound. Rekorum tek seferde 35 pound du. Saskinim ve mutlu
    1746 gorene kadar trade e devam.

https://hizliresim.com/vuLkCR
    Hakkaten altın vuruş olmuş.... Baktım sonuçlara. Güle güle harcayın

Ekonomik takvime baktım, bu hafta sadece yarın 12 de açıklanacak önemli veri kalmış altın için. Muhtemelen çılgın aksiyonlar görmeyiz bidahaki haftaya kadar...

Selamlar

Sn selym satış işlemi açmanız gercekten takdire şayan. Dediim gibi ben yapamam. İnşallah sizde kazanırsınız
    Benim altinda çok az pozisyonum kaldı ki çoğunu 1729 a kadar verdim. Aslında alacagimi aldım ama 1746 yi bekliyorum beni altında tutması ve işlemlerine devam etmem açısından. Bağlı kalmak adına.. 6 mikro lotum kaldı şu an yaklaşık 1733 maliyetli.
    Şeker Dünyam

Bu arada bugün sadece tek işlemle kazanç rekorumu kırmadım birde günlükte rekorumu kırmış bulunmaktayım. 31 Aralık 2020 de 170 pound kazanmıştım.

Bugün altın Dow ve hatta dax tradelerimden 244 pound kazandım. Cidden rüyada gibiyim.

Allah'ım çok teşekkür ederim

Hala Dow ve altında kapanmayan pozisyonların var ki inşallah kapanacaklar.

Sevgiler
    Şeker Dünyam

2 rekat şükür namazımı kilsam ne yapsam çok mutluyum
    Şeker Dünyam

Duhul
    Oct 2019
    İkamet
    İzmir
    Gönderi
    1,271
    Bu arada bugün sadece tek işlemle kazanç rekorumu kırmadım birde günlükte rekorumu kırmış bulunmaktayım. 31 Aralık 2020 de 170 pound kazanmıştım.

Bugün altın Dow ve hatta dax tradelerimden 244 pound kazandım. Cidden rüyada gibiyim.

Allah'ım çok teşekkür ederim

Hala Dow ve altında kapanmayan pozisyonların var ki inşallah kapanacaklar.

Sevgiler
    Dr DRE - Still

Bu şarkıyı yüksek ses açıp kapıyı kapatıp odanın ortasında dans edin. İyi gelir

Sonra da abdest alıp şükür namazı

Selamlar

Altın ve Dow tradelerim bitsin zihnen uzun bir tatile cikicam. Kitap okuyup film izlicem.
    Gbpusd bensiz gitsin 1.41 e
    Şeker Dünyam

Duhul
    Oct 2019
    İkamet
    İzmir
    Gönderi
    1,271
     Alıntı Originally Posted by selym Yazıyı Oku
    Dr DRE - Still

Bu şarkıyı yüksek ses açıp kapıyı kapatıp odanın ortasında dans edin. İyi gelir

Sonra da abdest alıp şükür namazı

Selamlar
    Ben ne zaman yüksek ses müzik açsam ve bunu yapmak istesem hemen ezan okunmaya başlıyor....hatırlatıyo!!!

Sayfa 13/243 İlkİlk ... 311121314152363113 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •