Sayfa 139/243 İlkİlk ... 3989129137138139140141149189239 ... SonSon
Arama sonucu : 1942 madde; 1,105 - 1,112 arası.

Konu: Fx blıtz trade (dow gold usd bıtcoın)

Dususleri de grafikte görüyoruz sonucta. Düşerken long girecekte değiliz. Sabirla bekleyip durduğu yerden isleme girmekten bahsediyorum.

Bana boğa olmak cok mantıklı geliyor artık. Ki insanlar boga olmasin diye swap ile önünü almışlar sanki. Boga tarafındaki swaplar hep daha fazla

3. DAX Long oldukya kısa süreli...

Gün içi çok kisa süreli peryotlarda can sıkıntınsına oluyorum açikçasi endeksler için, özellikle DAX için.
    Şu an içinde buşunduğu dalga 15600/16000 hedefli Long.

Lakin endekslerde Tepeden en az %10 luk bir düşüş bekliyorum, ani bir haber vs ile de canımı sıkmak istemiyorum...

Diğer taraftan, DXY önümde.
    Düşecek ise;
    USDCHF/USDJPY

Çikacak isede EURUSD short oluyorum.
    Eurusd Short olduğumda aslinda DXY Long olmuş oluyorum...

Kısaca, SHORT olacak bişiyler buluyorum.
    Bulamama gibi bir durum sözkonusu değil.
    Kanal/Fibo/Channel Short poz açmaya sürekli çaliştiğim için sanırım her geçen zaman başari oranım artiyor.

Hem neden Short;
    Newton, yerçekimi var.
    X bir şeyi, özgül ağirliği havadan yüksek olan(Yeryüzünün %99+ sı), olduğu yerden birakınca yere düşüyor.
    Ama yukari çikarmak için enerji harcamak lazım...
    Ben biraz Tembelimde...

Herkeşe hayirli ve bol kazançlar...

4.  Alıntı Originally Posted by Dore Yazıyı Oku
    Bana boğa olmak cok mantıklı geliyor artık. Ki insanlar boga olmasin diye swap ile önünü almışlar sanki. Boga tarafındaki swaplar hep daha fazla
    Swapsiz hesap/İSlamic hesap iyi bir çözüm buna

Özetlemek gerekirse, Short poz taşirken Long poz taşimaya göre daha huzurlu oluyorum ben...

5.  Alıntı Originally Posted by Dore Yazıyı Oku
    Birkac gündür bunu düşünüyorum. Neden boğa sinyali yonunde islem yapmıyorum diye. Max bir kac ay beklersin ya da ortalama yaparak çıkarsın en kotu.. Ama sonuçta margini iyi ayarlarsan kazanan tarafta olma ihtimalin buyuk.
    Forex ve zararda birkaç ay beklemek, forex'in ruhuna aykiri.
    Hani senet aldik, temeli sağlam, görüyoruz düzeltme dalgasında..
    Ama forexte terste kalip birkaç ay beklerken, muhtemel kaçacak firsatlar ve pozlarin yediği marjin bana pek sağlikli gelmedi.

Enerji yükleniyor

Duhul
    Oct 2019
    İkamet
    İzmir
    Gönderi
    1,271
     Alıntı Originally Posted by selym Yazıyı Oku
    Doğru diyorsunuz... Her şeyi bilip bilmeden eleştirenlere normalde uyuz olurum. Ve şimdi aynısını ben yaptım.

Ama o patent almayan bilim adamı...hayran olmamak elde değil!

Altında tamamen tahmin ürünü olan haftalık hedefimi paylaşıcam. Resimde daire ile işaretlenmiş bölge iki trendline ın kesişim noktası ve mıknatıs vazifesi göreceğini düşünüyorum. Yani 10 Mayıs haftası (+/- 1 Hafta) gibi fiyatın 1861 'e ulaşacağını tahmin ediyorum. Kesinlikle bu yönde işlem açmicam elbette.

Saygılar - bol kazançlar

Bugün 10 Mayıs - Bu hafta sonuna kadar 1860 görmeli diye bekliyorum. Son durum şu şekilde:

DEMO İşlemlerdir - Kale Almayınız

Duhul
    Oct 2019
    İkamet
    İzmir
    Gönderi
    1,271
    Herkese Merhaba,

BTC işlemimi TP olmadan manuel kapadım rahat rahat uyuyabilmek adına. Geriye düzeltme yapabilir ihtimali için yukarıya bekleyen satış emri yerleştirdim:

XAGUSD 'de de benzer bi yapı var, ve Bekleyen Satış Emrini yerleştirdim yukarıya:

Altın için ise ALIM pozisyonundayım. XAGUSD beklentisiyle ters düşse de şansımı denemek istedim:

İyi Geceler..

Bu da bugünün şarkısı:

DEMO İşlemlerdir - Kale Almayınız

Sayfa 139/243 İlkİlk ... 3989129137138139140141149189239 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •